Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: przecież to ta willa co ostatnio były zdjęcia 3 osób róznych, tylko na górze robione. Musieli sciagnąć z 20 osób do sfotografowania, żeby się opłacało wynajać to na jeden dzień.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: przejrzałem sobie ten jej profil i wszystko fajno, babka się rozwija, ma biznesy, pomaga ludziom tylko jedno pytanie mnie nurtuje - KTO i ZA CO ale tak konkretnie jej płaci xd?

jaką wykonuje pracę, która to praca zapewnia jej spokojny byt i podróże zagraniczne?

bo na jej stronce czytamy "Rozwój swojej marki - Trading -Inwestycje" - no i ok ten "rozwój marki" to rozumiem nagrywanie siebie i gadanie o tym,
  • Odpowiedz
Przeyebała hajs od starych, a dzięki kolejnej pomocy od rodziców stanęła na nogi.


@Deathblow: ciekawe co będzie następne, obstawiam inwestycję na rynku nieruchomości (oczywiście mowa o inwestycji hajsu jej starych)
  • Odpowiedz
jaką wykonuje pracę, która to praca zapewnia jej spokojny byt i podróże zagraniczne?


@Dietetyq:
1. nie zapewnia
2. to pewnie kolejna franca z GameChangers, czyli sprzedawanie "dostępu" do jakiejś gówno wiedzy, ale nie zarabiasz na tej wiedzy tylko na tym, ilu osobom wciśniesz podobny dostęp na abonament. Klasyczna piramida ogólnie.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: śmiechowe dość, ale paradoksalnie ja generalnie popieram w części ten jej mental gadania o pieniądzu, o tym że się ceni, że chce więcej niż przeciętna osoba itd.

tylko niech za tym stoi realna praca i robienie czegoś pożytecznego a nie scam na naiwniakach, albo flex sianem gacha / rodziców xd
  • Odpowiedz