Wpis z mikrobloga

@mroz3: Zero zaskoczenia, natomiast jest to o tyle cenne "świadectwo" że babka na serio miała z nim sporo do czynienia, a nie "tylko" prezydenture. Pamiętam jak Jaca odpowiadał za rekrutacje w żłobkach wieki temu. Miało nie być "kto pierwszy ten lepszy", tylko miała decydować ilość punktów. Oczywiście gdybym nie stał od 23 dnia poprzedniego i nie był 6 w kolejce to by się dziecko w życiu nie dostało ( ͡°
  • Odpowiedz
@mroz3 ładne rzeczy wychodzą na światło dzienne. Wiele z tego się słyszało w plotkach, ale oficjalnie nikt nie pisał. Teraz w końcu gówno się wylewa.

Największa nadzieja, że nawet jak go wybiora to przynajmniej go to wszystko ugryzie w dupę i zmieni coś wśród swoich przydupasów.
  • Odpowiedz
. Pamiętam jak Jaca odpowiadał za rekrutacje w żłobkach wieki temu. Miało nie być "kto pierwszy ten lepszy", tylko miała decydować ilość punktów. Oczywiście gdybym nie stał od 23 dnia poprzedniego i nie był 6 w kolejce to by się dziecko w życiu nie dostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@shinX: Widocznie najwięcej punktów dostali ci, co najdłużej stali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Największa nadzieja, że nawet jak go wybiora to przynajmniej go to wszystko ugryzie w dupę i zmieni coś wśród swoich przydupasów


@Darth_Gohan: moze byc tak. Moze tez byc tak:
Tyle syfu wyszlo, a ci ZNOWU na mnie zaglosowali? Stado baranow xD. Hulaj dusza, zwlaszcza, ze to moja ostatnia kadencja.

Nowe przepisy wprowadziły limit — od 2018 r. prezydentem miasta można być tylko dwie kadencje. Podobnie jest z obejmowaniem funkcji burmistrza.

Oznacza
  • Odpowiedz
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: No dlatego wszyscy w miarę ogarnięci na tagu piszą, że wybór jest jak między dżumą i cholerą. Wszystko jest oparte na ZALEŻY.

@shinX Jaca maczał palce przy półmaratonie? Przecież tam największą dupę dała wtedy firma która go organizowała bo urzędnicy wzieli firmę która w zyciu nie powinna nawet dostać szansy na organizację tego wydarzenia. Przynajmniej takie info wtedy latało po grupch biegowych na FB.

Ze żłobkami to akurat cyrk był
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: "Z urlopu został odwołany też szef Departamentu Spraw Społecznych Jacek Sutryk, który z ramienia miasta odpowiadał za organizację nocnego półmaratonu."

LINK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cały ten jej atak mocno traci po błędnym użyciu powiedzonka "Kończ waść, wstydu oszczędź"
Za wikipedią:
Właściwe znaczenie:
Ten popularny frazeologizm jest często błędnie używany z pominięciem kontekstu, w jakim te słowa padły. Oznaczały „kończ waść, oszczędź mi wstydu”. Kmicic wypowiadając te słowa prosił, aby to jemu – wypowiadającemu je – przeciwnik zaoszczędził wstydu i zakończył upokarzanie go nawet za cenę ostatecznej przegranej[2]. Zatem błędem jest zwracanie się tymi słowami do kogoś
  • Odpowiedz
@mroz3 ciekawy ten wątek z propozycją nowego mieszkania. Nie wiem na ile sformalizowane może być popieranie kogoś w kampanii, ale to chyba na tym poziomie podpada pod jakiś paragraf
  • Odpowiedz