Wpis z mikrobloga

  • 0
@Szarodziej
"21 oglądania dla Kasja"

Kurla tyle się spisałeś i takie gowno watawiles. Czyli tańczącego z pdfami chcesz ogladac i to w jego balonowej, nudnej już dyscyplinie.

Skoro tyle rzeczy ci niby przeszkadza, ale będziesz oglądał, to chyba dla nich nie ma problemu
  • Odpowiedz
  • 0
@essos: chociaż coś robi, @FaTaLiTi sami piszecie że tańczący z PDFami i wam źle?? tik tak, daliście sobie wkręcić majty w dupe? przecież tu chodzi o programy na których może pokazać 101 twarzy i jedna twarz to z balonami jedna biseksualna kolejna włodarza a inne to wiecie, można wymieniać godzinami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@marek-jowko: Drogi Panie Marku ja mam nadzieję że ta nierządnica Natalia, znana z uprawiania miłości cielesnej w celach zarobkowych da Panu spenetrować końcówkę swego przewodu pokarmowego tak by wypadał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a odpowiedź na pytanie zawarta w tym krótkim wideo
Szarodziej - @marek-jowko: Drogi Panie Marku ja mam nadzieję że ta nierządnica Natali...
  • Odpowiedz
  • 0
@Szarodziej chociaz coś robi. Głupie gadanie. Greg też coś próbuje sztucznie poddymić, a chociaz nie tańczył z pdfem i nie bije się w swojej strefie komfortu
  • Odpowiedz
wsadź se w d... tę twoją punkcję


@marek-jowko: Umiarkowany stopień niepełnosprawności obejmuje osoby, których iloraz inteligencji mieści się w zakresie od 35 do 49. Osoby niepełnosprawne w stopniu umiarkowanym w swoim rozwoju umysłowym nie przekraczają poziomu rozwoju 8-letniego dziecka, zaś w zakresie dojrzałości społecznej - 10-letniego dziecka.
StaryWedrowiec - >wsadź se w d... tę twoją punkcję

@marek-jowko: Umiarkowany stopień...

źródło: masz

Pobierz
  • Odpowiedz