Wpis z mikrobloga

@czasnawybory666: Ciocia 3Way jak nam zrobi spalarnię w mieście to dopiero będzie syf

A tak na serio to pomimo całej #!$%@?ści Łysego to przynajmniej znam jegoi program i wiem czego się można spodziewać, a co jest ściemą. W przypadku cioci, która jest tu z przypadku nie wiadomo zbyt wiele, a to o czym mówi to uja warte.
ten łysol z kotem dosłownie nic nie robi a Wrocław to syf


@czasnawybory666: można go nie lubić i słusznie zarzucać masę problemów i niejasnych sprawe, ale akurat infrastruktura to powstawała (nawet w mojej okolicy sporo się działo i kolejne prace zostały rozpoczęte, więc swoje na własne oczy widziałem) ¯\(ツ)/¯
A o Bodnar to wiemy, że ma gównoprogram (czytałem i to taka ogólna papka wycięta z jej kampanii do sejmu xD) i
@2-aminopirydyna: te progi na wisniowej akurat byly bardzo potrzebne, mieszkam obok i po pierwsze przez debili wyprzedzajacych na pasach srednio raz w tygodniu przejezdzal mi taki przed samym nosem a po drugie wyjazd samochodem z januszowickiej / pocztowej w ciagu dnia to byl dramat bo nikt sie nie przejmowal ograniczeniem predkosci, teraz bezpiecznie mozna i przejsc i wlaczyc sie do ruchu a tak czy siak samochody staja 200m dalej na swiatlach
@ajuto00 kolesiostwo jak wszędzie i u każdego, ale zadeklarował już (lepiej późno, niz wcale), że nie będzie ani kolesiostwa, ani finansowania Śląska. A Bany no cóż, ja też mam na czarno tu i ówdzie kogoś :-p
infrastruktura to powstawała


@xfin: iks #!$%@? de. 3 kilometry głównych dróg przez całą prezydenturę. Potężna infrastruktura. Więcej zmarnowali na progi zwalniające xD
kolesiostwo jak wszędzie i u każdego, ale zadeklarował już (lepiej późno, niz wcale), że nie będzie ani kolesiostwa, ani finansowania Śląska. A Bany no cóż, ja też mam na czarno tu i ówdzie kogoś :-p


@NIeLekajcieSie: wyborny dowcip milordzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ogau

>progi na wisniowej akurat byly bardzo potrzebne


@JestemKaspi: potrzebne czy nie to zamontowane niezgodnie z prawem i nikt nawet nie powinien rozważyć progów w tym miejscu


Szczególnie, że zaraz obok można wyjechać z sudeckiej, a na tych pasach przy pocztowej też spokojnie da się przejść. Jasne zdarzy się oszołom, ale piesi też mają jakieś obowiązki oprócz praw.