Wpis z mikrobloga

#blackpill Byłem zapisany na szybkie randki . Po miesiącu okazało się że ilość mężczyzn przewyższa dwukrotnie ilość kobiet i szybkie randki są przestawione na inny termin.
Wydaje mi sie że żeby kobieta była zdecydowana na taki event musi być naprawde zdesperowana. No bo przecież ma tindera, badoo, facebooka , instagrama i na żywo tez dużo desperatów .Nie mam pojęcia po co kobieta miała by iść na takie spotkania .No chyba że jest 100 kilową samotną matką . .
  • 4
  • Odpowiedz
@kamil8871: Kiedyś znajomy był na szybkich randkach całkiem dobrze wygląda takie mocne 6/10 ale nieśmiały, spokojny,dobra praca dobry wzrost na 10 dziewczyn każda go olała nawet te grubsze, a taki wytatuowany przygłup bo sie go zapytałem jak tam randki mówił że od 4 dziewczyn ma numery telefonu a z jedną poszedł od razu
  • Odpowiedz
Wydaje mi sie że żeby kobieta była zdecydowana na taki event musi być naprawde zdesperowana. No bo przecież ma tindera, badoo, facebooka , instagrama i na żywo tez dużo desperatów .Nie mam pojęcia po co kobieta miała by iść na takie spotkania


@kamil8871: Dobrze mówisz - to samo mówię o tinderach i innych appkach randkowych - nie wiem jak kobieta - zwłaszcza taka powyżej 4/10 - mogłaby skończyć sama po liceum
  • Odpowiedz