Wpis z mikrobloga

Dodałam ostatnio wpis o tym, że #rozowepaski też nie chcą facetów z bachorami i tatusiowie (albo tacy bez tatusiów,których matki były samotnymi matkami ( ͡º ͜ʖ͡º)) się zesrali. Na miętowo. Pyszny ból dupy, nie zapomnę go nigdy. A skąd wiem, że jakieś 90% różowych nie chce waflokrucha w gratisie? Z ich opowieści, z opowieści dzieciorobów, z babskich forów i grupek różnej maści, a także z własnego doświadczenia, bo nie zniżyłabym się do tego poziomu. #dzieci #madki #gowniak #bekazniebieskichpaskow #bekazalimenciarzy
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@wuzeta no niestety, sporo tutaj tatusiów z alimentami i włosami do połowy głowy, którzy twierdzili, że za darmo by mnie nie chcieli, a w środku płakali z samotności.
  • Odpowiedz
  • 0
@wuzeta Ale wszędzie je masz, typu "Warszawa kobiece sorry że nie w temacie" albo "Pielegnacja włosów" na Fb i tam są różne tematy. Siedzą tam też normalne różowe.
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: przecież tu znaczna część niebieskich pasków uważa, że kobieta należy się im z przydziału i powinnaś być wdzięczna, że cię wybrali, samemu nie oferując nic poza pochrzanionymi poglądami. Nie mogło być inaczej niż narzekanie na kobiety z dziećmi samym oczekując bezwarunkowej akceptacji losowego mężczyzny z bombelkiem, żeby kobieta mogła się wywiązać ze swoich obowiązków.
To jest dość intrygujące zjawisko tak ogólnie i pięknie to widać po takich dyskusjach. Część sobie
  • Odpowiedz