Wpis z mikrobloga

Finał sezonu przede mną i mam parę wniosków:
- ten serial to zdecydowanie prequel "The Expanse",
- niemiłosiernie #!$%@? mnie polityczna poprawność, ale przynajmniej starają się budować "poprawne" postaci z jakąś logiką,
- od kiedy tylko pojawiła się, #!$%@? mnie postać Danielle Poole, przemądrzała, nawykła do myślenia o sobie jako o tej "dyskryminowanej", egoistyczna...
- ale #!$%@? mnie też Margo - zasługuje na cały hejt.
- niemniej obie postaci świetnie zagrane, aktorki na medal,
- papież też - w niczym nie różni się w kwestii warsztatu od aktorów amerykańskich. Adamczyk to aktor z którego każdy Polak powinien być dumny,
- Joel Kinnaman jako Ed Baldwin to klasa sama w sobie,
- CORAL PEÑA natomiast błyszczy jak diamencik jako Aleida Rosales <3
- ... a czarny #elonmusk za każdym razem wywołuje u mnie rozbawienie, sorry, nie mogę z tego xD

Generalnie polecanko dla fanów #theexpanse i książek "trylogii Marsjanskiej" #fantastyka #seriale #ogladajzwykopem
Cedrik - Finał sezonu przede mną i mam parę wniosków: 
- ten serial to zdecydowanie p...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-16 225304

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Cedrik Ja cudem przedarłem się przez dwa sezony Expanse i nie zamierzam wracać - dlatego dziwi mnie jak wielu chce na siłę porównać te seriale, gdzie Expanse to był bardziej taki Battlestar Galactica z jeszcze gorszym budżetem, a aktorzy tam to jakiś żart (oprócz Thomasa Jane'a).
  • Odpowiedz
  • 1
@Mega_Smieszek: Mnie się The Expanse bardzo podobał. Jasne, Battlestar to poziom wyżej, ale będę bronił tego pierwszego przed niesłuszną oceną (nie przed gustem :P)
  • Odpowiedz
- papież też - w niczym nie różni się w kwestii warsztatu od aktorów amerykańskich. Adamczyk to aktor z którego każdy Polak powinien być dumny,


@Cedrik: Jak pierwszy raz zobaczyłam Adamczyka w tym serialu to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać. Ale szybko zmieniłam zdanie - koleś nie odstaje w niczym od całej reszty.
  • Odpowiedz
aktorzy tam to jakiś żart


@Mega_Smieszek: potem się trochę wyrobili (ale nie jakoś przesadnie, grali poprawnie). Ja obejrzałem wszystkie sezony, jakoś tak wyszło, chyba przez to, ze sam świat tam przedstawiony mi się spinał.
  • Odpowiedz