Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki, rzadko się udzielam ale przyszła pora na zakup PC, kwota powiedzmy do 10k jak będzie taniej to lepiej, osobna kwota na monitor max 24 cale, widziałem gotowce G4M3R ale jestem po tyłach ostatniego Pc kupowałem chyba 20 lat temu, nie potrafię ocenić opłacalności zestawów lub wyszukiwać okazji, czy jest jakiś Mirek który jest na bieżąco i mógłby polecić jakąś konfigurację
Ewentualnie podsunąć bebechy żebym sobie pozamawiał osobno i wszystko współgrało ze sobą. Komputer ma służyć do pracy, ale do gier również, fajnie jakby nowości wszystkie w zadowalającej jakości śmigały i żeby w przyszłości można było wymienić np grafikę na lepszą
Dziękuję z góry
#komputery
#pcmasterrace
#kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
max 24 cale


@nativictor: uuu, czemu tak słabo? Więszkość współczesnych modeli QHD czy 4K zaczyna się od 27".

czy jest jakiś Mirek który jest na bieżąco i mógłby polecić jakąś konfigurację


@nativictor: hmmm, wypadałoby mi zrobić autoreklamę: #majk3lskladapcty zawsze zaprasza na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Komputer ma służyć do pracy


@nativictor: a co to za praca dokładnie? Rendering, obróbka wideo 4K, CAD, CAM?
  • Odpowiedz
@nativictor po wpisaniu w googla komputer do 10000 jest parę fajnych wyników, nie ma odkrywać koła na nowo. Tak naprawdę tekst by nowości w zadowalającej jakości śmigały zaczynam się zastanawiać czy ty chcesz w 8k grać? A zapewne do grafiki za 5k kupisz monitor 24 cale w HD i będziesz się 200 FPS podniecał.
  • Odpowiedz