Wpis z mikrobloga

  • 0
@Iifeform: Dla mnie promocyjne ceny to 400 - 500 zl za 18-stke S-Laba. Head banda i mango kusha nabylem w takich kwotach kilka miesiecy temu. A w jakim miescie? Bo w promieniu 50km ode mnie oferuja po 850 - 900 zl
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: takie ceny już nie wrócą, teraz apteki wolą wysłać krótkie terminy do producenta oleju. Max może ugrasz 150zł jak termin będzie w ostatnim miesiącu i tyle.
Edit: serio zamiast cieszyć się "legalem" i próbować fajne strainy wolisz kupić byle najtaniej coś pokroju hb, który wygląda, smakuje i działa jak gówno? XD to od razu kup worek 100g cbd z allegro, ugotuj z mlekiem i maslem i też będziesz miał klepę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Iifeform: Skad wiesz o takich praktykach? Farmaceuci cos Ci szepneli moze? Jezeli to wszystko prawda to bardzo nie dobrze. Mozna gdzies sprawdzic, poza aptekami, terminy waznosci partii aktualnie znajdujacych sie na rynku czy nie bardzo?
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: Dzisiaj dzwoniłem po aptekach i gorilla glue od 420 pharma 260-280 za 5g a partia z data waznosci 31.05 jest podobno tak gównianej jakości jak s-lab. Decyzja padła na kryptona i w mojej okolicy mam 2 apteki co ciekawe z tej samej sieci aptek, w jednej 5g krypton 290 a w tej bliżej mnie 240 za 5g. Miałem ostatnio s-lab headband za 240pln za 15 gram i szczerze wolę zapłacić
  • Odpowiedz
  • 0
@toxiclone: Ja lubie s-lab. Jak dla mnie jakosc i tak jest pierwsza klasa. Stabilne, dlugotrwale dzialanie no i duze opakowania. Wyglad kwiatostanow czy stopien ich wysuszenia to dla mnie trzeciorzedna sprawa, liczy sie efekt. Kiedys stosowalem aurore 22 i za mocne to dla mnie, wole 18stki wszelkiej masci. Powiedz mi w jakich okolicach masz takie ceny? Bo nie wiem czy podroz sie oplaci czy lepiej czekac az cos u mnie w
  • Odpowiedz
  • 0
@Iifeform: Dla mnie S-Lab jest rewelacyjny. W porownaniu do ulicznego scierwa to jak Mt. Everest przy Sniezce. Aurora GTH 22 zbyt mnie shizuje a S-Laby sa bardzo przyjemne w dzialaniu no i chyba maja najszerszy wachlarz odmian z ktorych juz 4 sprobowalem. Ja wlasnie sie ciesze, ze takie dobro nas spotkalo, ale nie jestem az tak wykwintnym koneserem zeby zwracac uwage na trym kwiatow czy stopien ich wysuszenia.
Co do makumby
  • Odpowiedz
  • 1
@leggalizator_: To nie rozchodzi sie o odmiane tylko o cene. Mi obojetne czy Master Kush, Mango Kush, Jack Herer czy Pink Kush, wazne zeby byla 18% i w przystepnych cenach w promocji. A odmiany preferuje i tak z przewaga sativy albo czysta sative i te subtelne roznice w dzialaniu nie odgrywaja dla mnie tak waznej roli jak cena.
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: Tak, ale jeszcze nie próbowałem, dzisiaj wieczorem będę testował. A co do rozmowy z aptekami to jak mi się zapytali o receptę to powiedziałem że nie mam jeszcze recepty bo nigdzie nie ma odmiany którą miałem ostatnio i chcę się dowiedzieć o cenach odmian o podobnym działaniu.
  • Odpowiedz