Wpis z mikrobloga

Pogawędka z koleżanką 40+ z #pracbaza. Żartuje sobie, że gdyby coś tam to chyba bym się zwolnił. Na co ona, że to bez sensu, bo przecież "bez pracy to bym się zanudził"... XDDD

Boże... jakie ludzie mają wąskie horyzonty i oceniają swoją miarą. I pewnie ona nie należy do mniejszości osób, które mają takie postrzeganie.
#praca #kolchoz
  • 8
  • Odpowiedz
@adwas89: Myśle, że może inaczej rozumujecie pracę. Dla ciebie praca to tylko zarobkowo a dla niej niekoniecznie.
Ja tez bym się szczerze mówiąc zanudził. Zanudził gdybym uważał, że praca to tylko to co robi sie dla pieniędzy i leżał na dupie i gapił sie tępo w telewizor.
Musze mieć zajęcie, bo zwariuje...najlepiej z dala od jakiegokolwiek ekranu. Dla mnie praca to praca...czy to zarobkowo czy wynikająca z hobby to jednak praca
  • Odpowiedz
  • 0
@asdfghjkl: no nie wiem, jest tylko księgową i klepie miesiąc w miesiąc to samo, wiec nie sądzę, że robi to z wielkiej pasji niż dla pieniędzy xD ja tam swoją pracę lubię, ale biorąc pod uwagę tracenie na nią ponad 9h przez 5 dni w tygodniu, to otrzymując te (lub nawet mniejsze) pieniądze wolałbym inaczej wykorzystywać ten czas.
  • Odpowiedz
  • 0
@A330: No i właśnie to mnie dziwi, bo nawet mając wąskie horyzonty to chyba lepiej jest "tracić" swój cenny czas na jakieś przyjemności niż na prace dla kogoś. Chyba, że dla niej wartością dodaną są pogaduszki w pracy z "koleżaneczkami" i życie wydarzeniami z pracy.
  • Odpowiedz
tyś widział jakąś babę z hobby czy szerokimi horyzontami? Xd


@A330: ja poznałem jedną, przez ponad 30 lat życia. to było fajne bo było o czym rozmawiać.
  • Odpowiedz