Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kemo wczoraj, mówił o tym od prawie samego początku, ja dołączyłem na karty i tam temat był powielany wiele razy. Na Rudej też jeszcze o tym gadal
  • Odpowiedz
@Krs90: Wonzaj sobie robi bekę z takich ludzi jak ty xD znajdź sobie jak Wonzaj narzeka na pracę w TVgry i kiedy pracował w ów firmie. To może ci się coś w głowie poukłada.
  • Odpowiedz
  • 41
@Little_Makak: No narzekał i cisnął po wszystkich, co to zmienia? 8 lat temu nagrali razem film, była też drama z książką, Gonciarz u Stanowskiego mówił że nie ma z Makułą kontaktu, Makuła to samo mówił o Gonciarzu a tu nagle takie wyzywanie od kłamliwych #!$%@? xD Gonciarz to się odkleja coraz bardziej, polecam sobie posłuchać jego prawd objawionych na filmikach.
  • Odpowiedz
@Krs90: Piszesz takie bzdury że aż głowa boli. Czego przygłupie nie rozumiesz, że od zawsze za sobą nie przepadali, ciężko im się pracowało ze sobą, mieli niemal na wszystko inne spojrzenie i pomysł. Czy w twojej pustej głowie fakt że Wonzaj narzekał na wszystkich, niweluje jakoś fakt że narzekał również na Gonciarza? xD
  • Odpowiedz
  • 54
Czego przygłupie

Czy w twojej pustej głowie


@Little_Makak: JEZUSIE PRZEPRASZAM JEST PAN NAJMĄDRZEJSZY NIE WIEDZIAŁEM ŻE PAN PRACOWAŁ Z NIMI I WSZYSTKO WIE NAJLEPIEJ PRZEPRASZAM CZY TO PAN PANIE GONCIARZ KRÓLU ZŁOTY WYBACZ XDDD
  • Odpowiedz