Wpis z mikrobloga

#coolstory #pasta #heheszki

Mam takiego przekręconego na mózgu znajomego, z którym jeden kumpel musi niestety utrzymywać kontakt.

Koleś niestety ostre bajki nakręca i mówi je całkiem poważnie. Te śmieszniejsze swoje historie kończy czymś takim: łeeeeee hia hia hia hia

Ten mój kumpel zastanawia się kiedy usłyszy taką historię, że w końcu weźmie typa i zabije, bo się tego nie da słuchać. Napiszę wam co lepsze, wszystko to cytaty.

1. Amerykanie kłamią o tym zaginionym boeingu, dobrze wiedzą gdzie on jest. Jest XXI wiek a oni po prostu nie chcą powiedzieć gdzie on leży, tak samo jak nie chcą powiedzieć gdzie jest arka noego.

2. Jeziora nie powstały z wody z topniejących lodowców tylko są pozostałością po potopie.

3. Miałem wujka w ameryce, którego skazali na krzesło elektryczne. Ale ci strażnicy źle go podłączyli kabelkami. Zamiast go zabić, to go naładowali. Wujaszek dostał takiej mocy, że się wyrwał i pobił tych strażników. Karę śmierci zmienili mu na dożywocie, bo nie mieli jak go zabić.

4. Cioteczka mieszka w Holandii i co tydzień ma pod oknami parady gołych pedałów. Chodzą cały dzień, śpiewają, tańczą i robią sobie lody.


Są jeszcze inne historie o wujaszku z BORu, dziadku co wyciągnął dwóch żydów z Auschwtiz itp...

#truestory #takityp #bekaztypa #opowiescidejwa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3. Miałem wujka w ameryce, którego skazali na krzesło elektryczne. Ale ci strażnicy źle go podłączyli kabelkami. Zamiast go zabić, to go naładowali. Wujaszek dostał takiej mocy, że się wyrwał i pobił tych strażników. Karę śmierci zmienili mu na dożywocie, bo nie mieli jak go zabić.


@focer: jebłem xD
  • Odpowiedz
1. Amerykanie kłamią o tym zaginionym boeingu, dobrze wiedzą gdzie on jest. Jest XXI wiek a oni po prostu nie chcą powiedzieć gdzie on leży, tak samo jak nie chcą powiedzieć gdzie jest arka noego.


@focer: Ale to jest trochę śmieszne. Człowiek wyleciał w kosmos a czarne skrzynki głupiego nadajnika GPS nie mają
  • Odpowiedz