Wpis z mikrobloga

Hejo, mam pytanko. Jeżeli mam wystawione oceny proponowane (pozytywne) a moja frekwencja z danego przedmiotu będzie poniżej 50% to nauczyciel może mi wstawić nieklasyfikowanie ? ( zostało 3 dni do wystawienia ocen końcowych ) Chciałabym się skupić na maturze a nie na frekwencji 😭😭 #szkola #klasamaturalna #matura
  • 5
@Kornelka224 maturzysto/maturzystko, zadajesz pytanie o #!$%@? całego swojego planu czyli matury PLUS szkoły stawiając na przeciwwadze ilość godzin którą można policzyć na palcach i podczas których już nikt nie będzie cisnął, ani wymagał, ani cokolwiek. Czy to nie oczywiste, że ta gra nie jest warta świeczki? Skończ się okłamywać, dupogodziny nic ci nie dadzą, gwarantuję to. To będzie czas marnowany na TikToku, na robieniu herbaty, kolorowaniu notatek itp. To są wymówki, aby
@kamillosbombos niestety edukacja w Polsce jest do dupy , pisze rozszerzenie z chemi i biologi i na cały tydzień mam po 3 godziny lekcyjne. Gdzie jednego z nauczycieli nie ma. Więc po prostu nie widzę sensu chodzenia 🤡. O wiele więcej zrobię w domu. I nie mam tiktoka …