Wpis z mikrobloga

  • 1
@GoracyStek ale jak świruje, drift czy coś innego? Na drifta wystarczy podkładka z papieru pod joyconem, poszukaj na YouTube.
Jak wymiana to te z alie dają radę, oryginałów raczej nie kupisz.
  • Odpowiedz
Analog w joyconie mi świruje, ktoś z was wymieniał? Da się gdzieś kupić oryginalny czy zostają zamienniki z ali?


@GoracyStek: kup gulikit na czujkach haala to już nigdy nie będziesz mieć drifta
  • Odpowiedz
Na drifta wystarczy podkładka z papieru pod joyconem, poszukaj na YouTube.


@zybyzy: Pomaga na kilka tygodni, potem problem wraca - 4 analogi tak fixowalem i ostatecznie kupilem zamienniki ;).
  • Odpowiedz
@azmar a u mnie odwrotnie, najpierw zrobiłem wymianę ale po kilku tygodniach znów to samo na nowym analogu, dałem papier i jak ręką odjął 3 rok leci.

Także widocznie co przypadek to inaczej, ale papier jednak tańszy więc od tego bym zaczął.
  • Odpowiedz
papier jednak tańszy więc od tego bym zaczął.


@Medonix: Nie mówię nie, bo to chyba najlepszy z prowizorycznych sposóbów na drift :).
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013 mam gulkitta i złapałem drifta w lewym joyu, większość gier tego nie wykrywa ale w Botw i Totk już tak. Trochę lipa bo kupowałem z Amazona za jakieś 130-150 zł. W przypadku Gulikit papier też pomaga?
  • Odpowiedz
@Kryspin013 mam gulkitta i złapałem drifta w lewym joyu, większość gier tego nie wykrywa ale w Botw i Totk już tak


@Gooma: jesteś pewien że kupiłeś oryginalnego gulikita? Tam drift jest niemożliwy przez zasadę działania - chyba, żeby ci analog fizycznie nie wracał na swoje miejsce (miał luz w którejś osi). Napisz do gulikita.

Od biedy jest jeszcze opcja, że za słabo/źle tasiemkę zapiąłeś ale i tak bym najpierw napisał do
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013 kupowałem bezpośrednio z Amazona bo chciałem uniknąć podróbek. Zerknę jeszcze na tą taśmę, ale generalnie to staram się być zawsze bardzo precyzyjny. Działało to dobrze jakiś miesiąc potem ten drift mały. W kalibracji wszystko ok a drift jest. Dzięki, napisze
  • Odpowiedz