Wpis z mikrobloga

@bbul44

#yanek #korsir Wojenka jeszcze nie skończona. Wejdźcie sobie w film o dramie i w przypięty komentarz.

Nie mogłeś wkleić tutaj tego komentarza tylko musimy wejść w YT i nabić mu kolejne wyświetlenia? Ogarnij się typie
  • Odpowiedz
@booogus: go już nic nie uratuje, dysproporcja like/dislike zostanie. Chylo dobrze powiedział, że on by kanał usunął po takiej akcji albo szczerze przeprosił i wywalił kawe na ławę to może połowę mniej łap w dół by miał.
  • Odpowiedz
  • 0
@booogus: Ty się ogarnij. Nie będę tutaj wklejał tasiemców do czytania z lupą. A wyświetlenia się nie liczą, tylko obejrzane reklamy.
  • Odpowiedz
@booogus:
@zyjzpasji w takim razie przywróć ukryte zapisy LIVE po Chorwacji. Przywróć zapisy, w których widać jak na swoim live opowiadasz, że nie masz do mnie za grosz szacunku po czym w niedzielę pisałeś u mnie, że szanujesz mnie za niezmienne podejście do wielu spraw.

Przywróć live, w którym oskarżałeś Adiego o podrzucanie znalezisk nie mając dowodów - pomówiłeś go publicznie.. Dlaczego o tym wspominam? Bo sam ciężko znosiłeś takie pomówienia
  • Odpowiedz