Wpis z mikrobloga

  • 1
@AAAAAPsik: a ja wlasnie na odwrót, to nowe wyglada po staremu, ta polamana nowoczesnie. Podjeżdżasz potem takim za 200k nowym, a Polka mysli, że on tańszy od tego za 100k starego.
  • Odpowiedz
@aczutuse: Jeśli twierdzisz że stara tesla 3 wyglądająca jak mydelniczka bez konkretnych kształtów, dla ciebie wyglądała lepiej to myślę że nikt nie będzie przejmować się twoją opinią na temat estetyki czegokolwiek xD
  • Odpowiedz
@aczutuse nie chodzi o to żeby zmiana była na lepsze, tylko żeby były inne i się różniły. Te które są nieopatrzone są lepsze. Jeśli w wszyscy mieliby ładne to ten jeden który ma troszkę brzydsze ale jedyne w swoim rodzaju ma lepsze, bo ładne się przejadło
  • Odpowiedz
@JC97: Ty wyglądasz jak generyczny chińczyk - mniej więcej tyle samo prawdy jest w tym twierdzeniu xD

Tesla była pierwsza i co najwyżej inni producenci się do niej upodabniają. Z drugiej strony nie widziałem chińćzyka który wygląda jak tesla.

Takie to są #!$%@? marudy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tesla była pierwsza i co najwyżej inni producenci się do niej upodabniają.


@cwlmod: Jak pierwsza jak polift wszedł pod koniec zeszłego roku znafco? XDDDDD
  • Odpowiedz
@JC97: Ale jest od paru lat na rynku i to tesla wypuściła najbardziej mydelniczkowy samochód, który właśnie przestał nim być, znaffco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: Przestał nim być, upodabniając się do morza chińskich modeli znafco. Pierwotny projekt był oryginalny, nowy jest nijaki.
  • Odpowiedz
@JC97: Czy tobie ktoś oczy wydłubał? Przedliftowy TM3 miał jakieś mydelniczkowate kształty z przodu i brzydkie światła. Teraz przód ma jak normalny samochód i nowocześnie ładnie wyglądające smukłe światła.

O czym ty marudzisz? xD

Pokaż mi te chińczyki co wyglądają tak samo, bo akurat chinole to królują w pstrokaciźnie
  • Odpowiedz