Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Filip3k91 nie, one spadają na całej mapie. Akurat tu zrobiłem wycinek z wody. Ale leżą też normalnie w lesie. Jak na to kliknę to jest tylko polecenie wybierz podobne. Żadnego rozbierz / przejmij
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Filip3k91 no właśnie one lądują w takiej formie i się nie otwierają ¯_(ツ)_/¯

Nie można ich też żadnym poleceniem usunąć. Nawet w trybie dewelopera nie ma nic oprócz zniszczenia tego
  • Odpowiedz
@haxxx: W życiu nie słyszałem o czymś takim, te kapsuły zawsze powinny się automatycznie rozwalać w sekunde. Aż sprawdziłem w internecie czy komuś się coś takiego przytrafiło i nic. Nie jest to wina jakiegoś moda po prostu?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kagernak też przeszukałem reddit i nikt o takim czymś nie wspomniał. Żadnego moda nie ruszałem, jestem w mid/late game więc się nie bawię takimi rzeczami na tym etapie gry.

Bez sensu, bo każda nagroda za Quest czy handel nigdy mi się już nie otworzy.
Chyba zrobię update do 1.5, bo nie mam pomysłu jak to naprawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kagernak: Wszystkie tak wyglądają, nawet te z rajdami

@temokkor to już nie będę bawił się z odinstalowywaniem setek modów, po prostu porzucę obecną grę, zrobię update do 1.5, bo wtedy na pewno po tak dużym update nie będą działały stare savy
  • Odpowiedz
@haxxx: zrob tak, nie ma sensu dociekac czemu sie to wydarzylo, sprawdz tylko czy w nowej grze tez sie tak bedzie dzialo i dopiero wtedy ewentualnie poszukaj przyczyny. Wydawalo mi sie ze te kapsuly zawsze sie powinny same otwierac, inni potwierdzili wiec ewidentny bug.
  • Odpowiedz
  • 1
@Filip3k91: no ja wiem, że się zawsze otwierały, 1000 godzin w rimworld here ( ͡° ͜ʖ ͡°)

za kapsuły żaden mod nie odpowiada, więc za bardzo nawet nie wiem co ruszyć. Trochę mi szkoda obecnej kolonii, no ale takie granie bez ważnej funkcji jaką pełnią kapsuły trochę psuje mi radość z gry
  • Odpowiedz