Wpis z mikrobloga

Lewaki się spłakały do moderacji i wpis usunięty, to napiszę jeszcze raz bez przekleństw.

Spróbujcie otworzyć lokal, w którym będziecie obsługiwać tylko białych heteroseksualnych ludzi. Zakaz wstępu dla czarnych, beżowych i lpg. Zobaczycie, co was spotka. Tymczasem we wspaniałym postępowym, toleranyjnym świecie możecie sobie bezkarnie dyskryminować rodziny z dziećmi i sugerować, że nawet pies jest wyżej w hierarchii.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewackalogika
OlaKordasOfficial - Lewaki się spłakały do moderacji i wpis usunięty, to napiszę jesz...

źródło: 20240415_182535

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
Nikt po ciężkim dniu pracy/nauki nie chcę słuchać w knajpie wrzasków twoich kaszojadów, daj ludziom żyć.


@Wraczek: zamień 'kaszojadów' na ciapaków, LPG, itp. Człowiek też chciałby zjeść w spokoju bez żadnej strzelaniny, bo ktos dostał zimne nugettsy xD
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: Na twojej wsi zapewne tak, ale w dużych i średnich miastach to już jest standard, że ludzie mogą wejść ze zwierzętami do restauracji i ustawione są miski z wodą, żeby mogły się napić itp.
  • Odpowiedz
Ale ja robię wszystko, by moje kaszojady były grzeczne. Dlaczego ktoś z góry zakłada, że będą się źle zachowywać i zakazuje im wstępu?


@OlaKordasOfficial: bo nikt nie jest w stanie tego zweryfikować, dzwonie?
  • Odpowiedz
Spróbujcie otworzyć lokal, w którym będziecie obsługiwać


@OlaKordasOfficial: Ale wiesz, że rodziny z dziećmi wcale nie czują się dyskryminowane z powodu istnienia takich lokali? Co więcej, sami rodzice - podczas wychodnego - często korzystają z lokali, do których nie wolno przyprowadzać dzieci. Głównie z uwagi na to, że skoro udało im się wyrwać od własnych dzieci, to nie po to by słuchać cudzych ;-) Do kasyna, do klubu, czy na wieczorne
  • Odpowiedz
@a__s: Parę lat temu byłem na wakacjach w Fethiye w Turcji. Jak to w kurorcie hotelowym, większość czasu spędzasz na basenie, nie licząc wycieczek. Mnóstwo dzieci, nastolatków, głównie Polacy, Rosjanie i Anglicy. I o ile do Anglików nic nie mam, to wylosowała się nam wszytkim homo parka w rui, która dokazywała na głównym basenie od rana do wieczora. Czułościom nie było końca. Zgadnij, co bardziej drażniło gości: rozkrzyczane dzieciaki, czy te
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: to nie są analogiczne sytuacje, analogiczną by był 'zakaz wstępu dla białych'.
dzieci to coś całkiem innego, tak jak do klubu nocnego też jest zakaz wstępu z dzieckiem - to nadal dyskryminacja czy już nie?
  • Odpowiedz
Pamiętam jak już z 10 lat temu ludzie zaczęli śmiać się z madek, częściowo słusznie zresztą. Nie spodziewałem się, że wyewoluuje to w jakąś chorobliwą niechęć i obsesję na punkcie wykluczania dzieci z możliwie każdej przestrzeni życiowej.

Dziwi mnie to, bo w sumie nie przypominam sobie jakichś bardzo negatywnych doświadczeń z dziećmi, a podróżuję i bywam w miejscach publicznych dosyć często. Dosłownie nie przypominam sobie ani razu, żebym słyszał jak dzieciak się
  • Odpowiedz
@10129: Tak, jest to dyskryminacja. Zwłaszcza że honorując psy, których zachowania też nie można być pewnym, jednocześnie dyskryminujesz młodych ludzi. Analogia polega na tym, że jednego może irytować towarzystwo gejów bardziej niż innego hałasowanie dzieci. Ludzie są różni.
  • Odpowiedz