Wpis z mikrobloga

Dużo słucham muzyki chciałbym żeby był dobry dźwięk.

@Wisnia024: no to żaden, bo żaden nie ma dobrego dzwięku. Mam ejeasa za 90zł i HJC za 10x więcej, w obu dzwięk jest kiepski, ale to nie ma znaczenia, bo przy prędkości powyżej 50km/h i tak nie da się słuchać muzyki.
  • Odpowiedz
@Wisnia024 na co zwracać uwagę?
- zasięg
- czas pracy na baterii
- wersja Bluetooth
- ile maksymalnie osób może się połączyć (jeśli jeździsz w grupie)

Te najtańsze działają tylko na dwie osoby.
Ja polecam budżetowo freedconn T max v4 pro.

Używamy w 6 osób, trzyma cały dzień, łatwy montaż oczywiście z możliwością demontażu i montażu w innym kasku. A propo, upewnij się, że Twój kask ma wgłębienie na głośniczki. Każdy w
  • Odpowiedz
@George_Liquor: nie słuchaj specjalistów z wykopu bo będziesz w zimę chodził w sandałkach. Intercomy normalnie działają, słuchawki będą mega upierdliwe przy wkładaniu kasku. Tylko normalny kask i intercom trzeba mieć.
  • Odpowiedz
@apeee: @Wisnia024 Miałem Freedconn FX i jakość dźwięku i głośność podobna do cardo neo, ale ważne info w sprawie głośności właśnie: telefon w łape -> przestaw region na indie czy inne chiny, w EU musi byc ograniczenie głośności ze względu na ochronę słuchu, jak to zrobiłem to się zdziwiłem jak głośno interkomy potrafią grać xD
  • Odpowiedz
freedconn T max v4 pro


@trynki96: @tomcionek15 @Wisnia024 ja też go mam i jest zajebisty pod każdym względem (ʘʘ) niby chińczyk, ale w środku ma markowy chip qualcomma dedykowany dla interkomów - qualcomm ogarnia cały bluetooth, audio, filtry szumów, a chińczycy głównie programują działanie przycisków ;)
  • Odpowiedz