Wpis z mikrobloga

#gownowpis

Ale właśnie się wk#rwiłem. Na przystanku wsiada dziadyga pochodzi do nastolatki ciągnie ją za rękę i mówi "Chodź tutaj!" i sobie siadł.
Zyebałem dziada że coś mu się popieprzyło i tak to może mówić do psa. Usłyszałem żebym się odpieroolił, on usłyszał że jest stary a głupi, cały autobus się gapi i na tym się skończyło...
Ja tam raczej siedzę cicho jak jest jakaś afera ale tym razem nie wytrzymałem bo regularnie widuję podobne sytuację z naszymi kochanymi seniorami...
"TROCHĘ SZACUNKU DLA OSÓB STARSZYCH!"
stanley___ - #gownowpis

Ale właśnie się wk#rwiłem. Na przystanku wsiada dziadyga poc...

źródło: IMG_20240415_165955

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@ZaczarowanyLump po pierwsze - to może być jego auto. Po drugie - wydaje się, że ta kobieta to jego żona. Facet jest w podeszłym wieku, nie życzę Ci choroby prostaty, ale prawdopodobnie i tak się przekonasz jak to jest, gdy co kilkanaście minut musisz oddać parę kropelek. I przy tym boli.
  • Odpowiedz
  • 0
@enzojabol: Niedawno w tramwaju babcia zrobiła aferę młodemu chłopakowi że ten jej nie ustąpił miejsca "TYLKO TEN TELEFON I SŁUCHAWKI W USZACH!". Na szczęście młody nie dał sobie na kaszę dmuchać i powiedział że można było grzeczniej poprosić o ustąpienie miejsca. Wyszczekana, wulgarna baba nadal swoje a wtedy obronę młodego stanęli rówieśnicy z różnych części tramwaju by zaraz usłyszeć narzekanie na młodzież od innych seniorów - ostatecznie młodzież wygrała tę batalię.
  • Odpowiedz
@stanley___ też miałem akcje z podobnym dziadem jak ostatnio tankowałem w rodzinnym mieście tuż przed 400km trasą powrotną do rejonu gdzie żyje, zatankowałem auto, zapłaciłem i wbijam do auta jeszcze nawigację poprawić + upewnić się ze jest ok żebym nie musiał zjeżdżać z trasy na poprawki. Ledwo wsiadłem do auta i na przeciwko mnie podjeżdża typ jakimś strupem na bydgoskiej rejestracji, w sumie się nie przejąłem robię swoje, nie minęło 15 sekund
  • Odpowiedz