Wpis z mikrobloga

@macan chciałam do wojska to mnie odrzucili, bo nie umiem pływać. Chciałam oddawać krew, to mi nie pozwolili bo ważę 40kg a można oddawać od 50kg.
Ten twój program zapewne również mnie nie obejmie
  • Odpowiedz
@macan: W końcu przyszłość narodu i pryrost naturalny ważniejszy niż poziom życia, dobro dziecka czy narażanie na przemoc w biednych patologicznych rodzinach ;-)
  • Odpowiedz
@mstasiek ale bzdury xd w dzieciństwie nie mieszkałam koło jeziora, zalewu a do najbliższego basenu było 70km. Chyba oczywiste i logiczne, że w wannie nie nauczę się pływać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Na studiach zapisałam się na podstawową naukę pływania dwa razy i dwa razy instruktorki nie były w stanie mnie nauczyc.
Stosowały różne metody- jakiś makaron styropianowy czy coś i żebym wzięła między nogi, tylko że ważyłam
  • Odpowiedz
@mstasiek haha lekarz się znalazł xDDD teraz mam koło 42. 15 lat temu było 38. Jestem drobna i filigranowa i każdy lekarz mówił mi, że taka jest moja fizjonomia a bmi jest poglądowe, nie jest wyznacznikiem. Nie mam żadnych niedoborów, nie mam braku witaminy b czy żelaza, nie grozi mi żadna anemia bo bardzo o siebie dbam i zdrowo się odżywiam. Dietetyk złapał mnie za nadgarstek i powiedział, że mam bardzo drobne
  • Odpowiedz
@mstasiek nie doczytałeś- LEKARZY. Byłam u wielu, bo rodzice się martwili moja wagą ( ͡° ͜ʖ ͡°) LEKARZE jednoglosnie stwierdzili ze 40 kg przy 158 wzrostu w moim przypadku jest jak najbardziej właściwe.
Na nic nie choruje, antybiotyków nie brałam z 10 lat, regularnie się badam i jest wszystko w normie.
Ale piwniczak wie lepiej i bmi przesłoniło mu zdrowe myślenie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@crazykokos: pick me girl to dziewczyna, która na każdym kroku musi wspomnieć jaka to jest malutka i filigranowa.
Ja przez 6 lat - 3791 akcji, Ty przez 6 lat 22459. Kto tutaj jest piwniczakiem?
  • Odpowiedz
@crazykokos: kto się wróbelkiem urodził orłem nie zostanie , albo się ktoś nadaje albo nie dobrze że jest jakaś selekcja i dziękuję Ci za chęci obrony mojego dobytku. Co do drobnych dziewczyn w ciąży to mam koleżankę ma już 3 i za każdym razem figura wraca do idealnego stanu . To raczej Twoja zaleta.
  • Odpowiedz
@R-87 moja mama 4 dzieci i waga 52 kg przy 165 wzrostu. Moja siostra do wagi sprzed ciąży zeszła w tydzień nic nie robiąc. Tak że wiem, że mam dobre geny i zawsze będę szczupła. W mojej rodzinie nie ma nikogo otyłego.
Ale mam typ osobowości przywodcy, taki typ osobowości posiada zaledwie 0.2% kobiet i padło, że ja mam taki. Kilka diagnoz psychologicznych dało taki wynik, bo oczywiście nie ograniczałam się do
  • Odpowiedz