Wpis z mikrobloga

  • 113
@FrasierCrane: pejeet to jest na świecie największy odpad, synonim biedy, obciachu i braku męskości,

ma to nawet swoją nazwę #currycel

Ale nie w polsce. Tutaj dziewczęta są tak zafascynowane tym co zagraniczne że wolałyby psa od polka. Byleby był zagraniczny.
  • Odpowiedz
ale to trzeba mieć łeb pusty ja nie mogę


@ZawzietyRobaczek: wystarczy popatrzeć na jej pisownię, jakieś kuźwa spacje przed przecinkiem, cały czas "Ja" z dużej litery, wywyższa się, a zarazem udaje pokrzywdzoną, jeszcze tylko zrzutki brakuje na utrzymanie dziecka.
  • Odpowiedz
@m_ney: ostatnio na reddit czytałem jak te szympansy atakują kobiety na festiwalu goli w Indiach. Niezły hej tam leciał i ludzie ogólnie nie polecają jechać tam pojedynczo. W ogóle ludzie mówili że w niektórych miastach to śmierdzi cały czas gownem.
  • Odpowiedz
  • 43
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU Curryjad xD. A co do pajetow, ich nikt nie chce. Są chyba najniżej w matrymonialnej hierarchii. Na anglojęzycznym internecie temat znany.
Polki oczywiście zawsze wyjątkowe, Inne gardzą pajetami a polka od razu w ciążę z takim zachodzi.
  • Odpowiedz
  • 4
@WyzwolonaPodrozniczka

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Każdy facet, który chce od razu dziecka jest podejrzany. Wykopki jakby jakimś cudem jakąś złapali to też by chcieli od razu zalać, żeby nie uciekła :))) Przykre, że jedyną metodą niektórych facetów na zatrzymanie przy sobie kobiety jest jej zapłodnienie :)))


Wątpię, wykopek i tak by został sam ostatecznie a jeszcze by musiał potem alimenty płacić. Nie ma benefitu w szybkim robieniu dzieciaka. Chyba, że potrzeba wizy.
  • Odpowiedz
@smallboobslover: wiesz, odchodząc nawet od kwestii finansowo/kulturowych oni są w 90% niscy, kiepsko zbudowani, ze skłonnościami do łysienia oraz (ze względu na węglowo-tłuszczową dietę) mają złe sylwetki (brak mięśni przy dużym otłuszczeniu, taki typowy skinny fat)

jak już mówiłem #currycell to jest na całym świecie symbol ostatecznego przegrywu, ale nie w polsce xD
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: podejrzewam że dziewczyna sobie niedługo przypomni o jakimś Stasiu który robił do niej maślane oczy kiedyś

tak jak moja była ("większość facetów jest żałosna"-jej słowa) sama sobie o mnie przypomniała jak została sama z dzieckiem xD
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU:

Do śmiechu wam? To zastanówcie się: kto zapłaci za utrzymanie małego pajeeta i jego mamuśki. Kto w większości zapłaci podatki z których finansowane będą jej świadczenia i fundusz alimentacyjny (bo zgaduję, że duży pajeet jest bezrobotnym leserem).

To jest najbardziej posrane. Kiedyś kobieta musiała bardzo uważać z kim się wiąże i jak się prowadzi, bo jeśli wybrała źle albo głupio - to ponosiła konsekwencje swoich czynów. Zupełnie jak każdy normalny
  • Odpowiedz