Wpis z mikrobloga

#programista15k Powiem wam panowie że ten "kryzys" w IT to jest wasza wina t(ych co nie mogą znaleźć pracy) bo ciężko zatrudnić kogoś kto na zadaniu rekrutacyjnym czytając zadanie o treści napisz bibliotekę, która będzie konsumentem 3 końcówek dostępnego publicznie API. Tworzy nam API z 3 końcówkami z brakiem jakiejkolwiek podłączenia do API do którego mieli się podłączyć. ChatGPT rozwiązuję to zadanie w 15 sekund. Brak testów. Brak zrozumienia treści zadania. I chuop chcę 17k za brak umiejętności czytania z zrozumieniem. To już lepiej zatrudnić juniora co będzie za 7k przeklejał treść zadania do chatgpt i sprawdzał czy działa. Wydaję mi się że ci co są teraz wolnymi strzelcami na rynku niech się biorą do nauki albo niech już dadzą sobie spokój z programowaniem bo to nie dla nich. Proste Crud-y będzie ogarniać za pół roku copilot, który będzie dużo tańszy.
  • 15
  • Odpowiedz
I chuop chcę 17k za brak umiejętności czytania z zrozumieniem


@sayo300: 17k netto b2b? To co wy tak mało seniorowi chcecie zapłacić? xD

Chciałeś wyśmiać kandydata a wychodzi żę sam reprezentujesz januszex haha
  • Odpowiedz
jeśli uważasz że nie ma prostych crud-ów


@sayo300: jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to daj sobie spokój z wykopem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też się nie spotkałem w pracy z czymś takim jak "prosty CRUD". Chyba, że masz na myśli jakieś projekciki na githubie to tak - są proste Crudy - tylko, że to nie praca.
  • Odpowiedz
  • 0
@nad__czlowiek: @some_ONE a gdzie napisałem że rekrutujemy seniora? To jest stawka dla mid-a z doświadczeniem około 5 letnim. Może nie macie pracy z tego samego powodu co oni? Też sobie dopowiadacie informację których nie ma XD
  • Odpowiedz
  • 0
@NieBendePrasowac: jak to projekt crud? Crud to zestaw operacji nie wzorzec projektowy... Czego ty chcesz szukać na githubie? Jak zrobić metodę o nazwie Creat w której zrobisz implementację zapisu do bazy danych? I powielisz to dla reszty operacji i zapiszesz to w jednej klasie? A o zgrozo ktoś będzie wymagał zrobienia generycznego basa i tylko dziedziczenia z niego w klasach implementujących? Widzę że niedługo dołączysz albo już jesteś wolnym strzelcem na
  • Odpowiedz
Jak zrobić metodę o nazwie Creat w której zrobisz implementację zapisu do bazy danych? I powielisz to dla reszty operacji i zapiszesz to w jednej klasie?


@sayo300: kurła OPie ()
Czyli ten wpis jest jednak na poważnie?
  • Odpowiedz
@sayo300: po tym jaki jesteś niestabilny psychicznie i sie unonisz nic dziwnego, że nikogo sensownego nie udaje wam sie zrekrutować xD Unosi sie w powietrzu od ciebie aura aroganckiego seniora zamulacza nudziarza pasjonata, bez życia prywatnego i fajnych pasji po pracy, co yebie ludzi na code review nie za słaby kod, ale dla zasady żeby poczuć sie lepiej xD Ludzie ci normalnie piszą, a sie do każdego napinasz w komentarzach jak
  • Odpowiedz
  • 0
@nad__czlowiek: no i plusik co prawda inna technologia ale prawdą jest że programowanie jest banalne i chcieliśmy mieć kogoś kogo podstaw uczyć nie trzeba tylko jako tako ogarnie cokolwiek z podstaw a przez 3 miesiące nikt się nie zgłosił pomimo że startowaliśmy od 17 w górę i dlatego zdecydowaliśmy się ostatecznie odrzucić mid-ów i dostało pracę 2 juniorów. Został oddelegowany chłopak, który prowadzi ich. Weryfikuję co umieją co muszą się douczyć
  • Odpowiedz