Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie dziwne, widocznie nie znasz się na psach i nie umiesz ich czytać.


@WielkiNos: widzisz psa z ras uznawanych za agresywne który idzie bez smyczy, albo bez kagańca, z jakimś dzieciakiem który nie będzie w stanie nad nim zapanować, albo z jakimś zakompleksionym Sebkiem któremu się wydaje, że dzięki psu jest groźniejszy

OMIJASZ JAK ŚMIERDZĄCE GÓWNO ŁUKIEM

na tym polega "czytanie" psa
@WielkiNos: To jest coraz większa tragedia z tymi psami. Jeszcze jak jakiś patus dres idzie, to mam wiarę że go upilnuje, ale coraz częściej widzę nastolatki i inne młode dziewczynki chodzące z nimi. Gdzie jakby ten pitbull/amstaff sobie coś uroił to ona #!$%@? zrobi.
Już nawet nie wspominając że dresiki to trzymają blisko nogi na smyczy, bo ma groźnie wyglądać. A te laski to na luzie, często nawet łeb w telefonie
@SkyrFan2000 najlepsze jest to że większość kobiet nie zakłada im kagańca w miejscach publicznych, ja kilka razy zostałem zhejtowany bo założyłem kaganiec kiedy obok biegały obce dzieci. One stwierdziły że ich pies odpuści na komendę w razie ataku. Super. Ja wolę żeby z moim nie było żadnego incydentu. Przejrzałem sobie artykuły z pogryzień przez TTB i w 99% opiekunem podczas wypadku jest kobieta albo dziecko- mało tego, kobieta jest często bardziej agresywna
MiniKierownik - @SkyrFan2000 najlepsze jest to że większość kobiet nie zakłada im kag...

źródło: temp_file8399849626164480872

Pobierz