Wpis z mikrobloga

  • 31
@lifapek on tylko do tego był

Żeby wprowadzić program który zniszczył ludziom życie i stać się mordą tego programu a później elo, frustruje mnie atmosfera, jadę na Malediwy
  • Odpowiedz
@lifapek: jakbyście niewiedzieli, tak działa Tusk. Koalicjantów zostawić samych sobie w momencie kompromitacji, lekko się odciąć że wyszło głupio, musi zainterweniować i wyprostować itp. swoich z KO będzie bronił i wypierał się wszelkich błędów. W skrócie, sprawny polityk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wykona zadanie, to sobie odejdzie żyć gdzieś spokojnie na Bora- Bora. Po co mu ten hejt do szczęścia, i tak do końca życia nie będzie musiał pracować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I bardzo #!$%@? dobrze. Sytuacja jest nie do odwrócenia bo kasa już wzięta. Wieczny hejt i nabijanie się z niego jak z Sasina to jedyne czym możemy mu się odwdzięczyć. Temat powinien być trąbiony miesiącami i latami do porzygu jak Smoleńsk.
  • Odpowiedz
...razem z tym programem


@papciebabcie:

Szybciej to odejdzie razem z dużą odprawą i nagrodą za służbę Polsce.

Tyle przynajmniej nauczyła mnie historia "odejść" różnych polityków i dyrektorów państwowych spółek.
  • Odpowiedz
Zrobił co miał zrobić
Wszyscy skupieni na jednej osobie a należy pamiętać, że odpowiedzialni za ten projekt są ci, którzy byli za nim.
  • Odpowiedz
@lifapek: On dobrze wiedział co robi, kompletnie mi go nie żal.

Psychopaci zawsze wykręcają kota ogonem i robią z siebie ofiary, jeśli na tym coś uzyskają.
  • Odpowiedz