Wpis z mikrobloga

@kiniaFF chciałbym zobaczyć czy chcieli by żyć w kraju bez policji, że ich tak jebia. Pusto w głowie listki przekazują, widocznie po to jest policja, bo to najlepszy syfem, a jak oni tacy pro to niech dadzą lepsze rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@kiniaFF: Policjant zły. Żandarm zły. Debil po paru klasach który sie odpala przed kamerą ok. Logika ulicy to logika ulicy. Zawsze mam beke z tego że te największe prawilniaki i gity to tak naprawdę pieprzony plankton i w prawdziwej gangsterce mogą co najwyżej żreć gówno spod dekadentów w czystych kołnierzykach .
  • Odpowiedz
@kiniaFF: Oni powinni się właśnie w takiej formulę bić. Sedzą na kanapie i gadają do momentu aż im się przepalą stylki i na siebie ruszą, bo to jedyna możliwość żeby Załęcka nie uciekała (on chyba sie musi bić na adrenalinie i #!$%@? wtedy nie myśli) tak jak na tym filmiku gołe pieści, żadnych zasad aż któryś padnie
  • Odpowiedz
@Wykastro: nie chciał byś żyć w takim kraju, uwierz mi, ostanio znajomy z Kolumbii my wysłał video, na początku myślałem, że to jakieś siły specjalne robią nalot, bo tak zbrojeni po zęby, okazało się że to egzekucja w biały dzień o 12:00 gdzieś w mieście bo moniorting był, kamery a karabiny maszynowe i granty poszły w ruch, ostrzelali jakaś posiadowke, przeciwnicy 0 szans, strzały w głowę i granty na dobicie, żeby
  • Odpowiedz
@kiniaFF: Walaszek zrozumiał Polskę i uświadomił sobie, że abstrakcja w tym kraju przegania jego twórczość. Dlatego też przestał tworzyć Kapitana Bombę. Wiedział, że nawet jego genialny mózg nie stworzy takiego absurdu.
  • Odpowiedz
@KonTrojanski6-10-21 popadasz w skrajności i jak ten debil tak i Ty nie rozumiecie, że tylko wychodzicie na debili. Przecież to chodzi o jakiś balans, a nie albo jp albo pro policjyjmym byc. Pozatym czy policja w Polsce jest taka jak w Kolumbii bo nie słyszałem o takiej akcji to po 1? A po 2 Ci kibice co tak się chwalą swoją prawilnoscia to zwykli przestępcy, którzy nie potrafili pokierować swoim życiem w
  • Odpowiedz