Wpis z mikrobloga

Fachowiec mi w styczniu kładł gładź, powiedzialem mu wtedy ze bede chcial malowac cale mieszkanie za jakis czas. Co miesiac mi wysylal smsa czy juz moze robic, teraz mu w koncu napisalem, ze juz robi sie cieplo to jestem gotowy, bo bede mogl wystawic meble na balkon. To od razu zadzwonil, ze on za godzine przyjedzie wycenic mi ile to bedzie kosztowac, bo on by mogl juz od jutra robic. xD WTF?!
Co ci fachowcy pracy nie maja czy co?

#remontujzwykopem #budujzwykopem
  • 9
@gammie: Jaki ZUS jak oni na czarno robia? I on ma sobie oplacic z tych 8k za wszystko. Tak jak wszyscy przedstawiciele pozostalych zawodow robia. Nikogo to nie obchodzi ze ktos potrzebuje to czy tamto do pracy. Albo sam jestes frajerem ktory daje sie dymac tym alkoholikom bez matury na hajs i otworzysz oczy po tym co napisalem albo sam nim jestes i to ty dymasz ludzi na hajs co zasluguje
8k do ręki + ZUS + Dochodowy + Narzędzia + Paliwo i wyjdą okolicę Twoich 100zł na godzinę.


@gammie: chyba liczyć nie umiesz, albo co robotę kupujesz nowe narzędzia. W tym drugim wypadku proponuje mocno zastanowić się nad zmianą nawyków zakupowych.