Wpis z mikrobloga

@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Praca w jednym zakadzie - podwyka od 100 do max 500z rocznie przewanie.
Z drugiej strony zmiana pracodawcy to ryzyko wkopania sie w niezle szambo xD

Chcialbym kiedyś mieć 10k na rękę fajną atmosferę, w miarę luźną praće i fajną ekipę. Do tego jakby moja tyle zarabiałya to można by myślec o budowie domu i jednocześnie jakichś fajnych wakacjach czy zatankowaniu do pełna xD
Tymczasem moja wielka firma w swojej
  • Odpowiedz
@Corranh: No właśnie, zawód a praca to dwie różne rzeczy, jeśli masz już jakiś zawód to lepiej bazować na jego podstawie i robić to co umiesz, niz się przekwalifikowywać i robić coś zupełnie innego w wieku 40 lat. Bo tym bardziej dojście do pewnych zarobków będzie niemożliwe.
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy jeśli jest słabo płatny to nie lepiej.
No chyba że czujesz jakąś misję albo cholernie lubisz to co robisz, ale dla większości ludzi praca jest po to żeby mieć pieniądze j tkwienie w czymś co nie daje nadziei na wzrost zarobków jest bez sensu.
  • Odpowiedz
@Corranh: Ale o jakiej pensji mówisz? W niektórych zawodach pewnej kwoty nie przeskoczysz, a przekwalifikowywać się dla nie wiem zarabiania 2k więcej w perspektywie 6 - 7 letniej, kiedy na początku dawali by Ci mniej niż Twój peak w poprzednim zawodzie jest imho zupełnie bez sensu.
  • Odpowiedz