Wpis z mikrobloga

Także już po korekcie na BTC i NQ, ino góra.

Stawiam wszystko na SHORT BTCUSD, NASDAQ w 2024 nawet od dziś a co mi tam .. i tak nie miałem nigdy perfekcyjnego timingu.


A skąd pieniążki ? Stawiam cała kasę która mam i mój token personalny i jego pool o nazwie bigshortbets w sumie w nazwie ma Big Short a to zobowiązuje do postawienia na spadki. 10mln usd na Short XD i ESSA

#gielda #kryptowaluty
  • 9
  • Odpowiedz
@NCindex-15procent

@gonzo91: od bardzo długiego czasu on w nic nie trafił. Spadki na NQ już dawno miały być, o wiedźmach gadał tyle..


Trafne analizy nadchodzącego krachu pokazanego w Big Short stawiano już ok 4 lata wcześniej. Na obecnej sytuacji NQ przejechał się już roku temu sam M.Burry. To się w końcu stanie.
  • Odpowiedz
@DrogoweSafari: w Big Short Burry i inni opierali się na twardych danych odnośnie kredytów subprime, było wiadomo kiedy ich oprocentowanie wzrośnie i ludzie przestaną spłacać raty co w konsekwencji wpłynie na obligacje. Co tym razem miało by być triggerem do krachu? Bo na razie jeszcze nie widziałem logicznej analizy poza tym że dużo wzrosło to musi spaść.
  • Odpowiedz
@DrogoweSafari: oczywiście że kiedyś się stanie, ale popatrz na historię wykresu, czym były te wielkie kryzysy? Chwila spadku, a następnie lata kolejnej hossy. Po prostu US to hossa i chwile spadków tego nie zmienią.
A te wyczekiwanie rynku niedźwiedzi to tylko pułapki na nie gdy w międzyczasie można zarobić dużo więcej na hossie niż wyczekiwać i przygotowywać się na bessę
  • Odpowiedz
Co tym razem miało by być triggerem do krachu?


@kerluwen: różne są krachy. Może być po prostu tak, że ceny aktywów finansowych wzrosną zbyt mocno i tyle. Ale to raczej jeszcze nie ta skala. Jest fajny wykres kapitalizacji całej giełdy do M2. Brakuje jeszcze do wartości z bańki dot comowej. A tamten krach taki właśnie był, po prostu hype był zbyt mocny, choć z tych technologii korzystamy do dziś
  • Odpowiedz