Wpis z mikrobloga

Mircy, dostałem zadanie specjalne od moich rodziców - znaleźć laptopa do #gry za 2.5-3.5 tysiąca.
Laptop na komunie dla mojego kuzyna ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie wiem w co gnojek gra, ale konsola odpada, bo jakiejś gry tam nie ma na ps/xboxie.

Biore po 2500-3500 PLN od każdej z drużyn i słucham państwa

PS: sam znalazłem takiego HAPEKA - https://www.x-kom.pl/p/1171345-notebook-laptop-156-hp-victus-15-ryzen-5-5600h-16gb-512-win11x-rtx3050-144hz.html

Niestety nie ma DYSK 1000

#laptopy #szukamlaptopa
  • 26
Lenovo i Acer też jest ok,


@spawngdapl: No calkiem ok. 3 dni dzialal i sie zepsul :D Acer.

Mam lapka aspire VX jakies 7 lat. Dziala. Kupilem se nowego - podzialal 3 dni.

Wyslany na gwarancje. 5 minut po wyslaniu ticketa mail ze przyjeli. Wsio dziala spoko. Wyslalem w czwartek. W nastepny piatek pierwszy kontakt. Po ponad tygodniu. I w mailu: "dziekujemy za wyslanie, usterka zdiagnozowana, czekamy na czesci zamienne, dziekujemy
@BrotatyChleb: Laptop do gania za 2,5k? Za smartwatcha wiecej dalem :PP (a nie da sie na nim grac :PP)

No powiem Ci ze masz przerabane :P Pozostaje jedyna linia obrony: W pajaka i sapera da sie grac? Ano da sie - wiec odwalta sie :)))
@gorzki99: No wiem, mój zegarek kosztował prawie 4k jak go kupowałem xD
Rodzice wydadza 2.5k na jakieś gówno, a gówniak grać dalej nie bedzie mógł. No ale nie mój hajs, nie moje problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie ja mieszkam dom-w-dom z przyszłym komunistą XD
No ale nie mój hajs, nie moje problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BrotatyChleb: I tak i nie :P

Bo jak cos polecisz to zawsze to Ty bedziesz ten zly. Powiedzial ze OK a sie nie da. Rodzice niewinni. Plusem jest to ze mieszkasz daleko. Minusem ze na Ciebie spadnie wina.

Tak szczerze to ja bym sie w takie cos nie bawil. Dla swietego spokoju.
@BrotatyChleb: Nie znam się na laptopach, ale np takie coś za 3200 z 16gb ram, ryzenem 6600 i rtx 3050 powinno być na prawdę spoko do jakichś fortnajtów itp. Ba, nawet normalnie powinna się dać grać w gry AAA na niskich detalach. Wiadomo że za te same pieniądze złożyło by się lepszego kompa, ale no dla młodego musi wystarczyć i na pewno będzie zadowolony.

https://www.morele.net/laptop-lenovo-ideapad-gaming-3-15arh7-ryzen-5-6600h-16-gb-512-gb-rtx-3050-120-hz-82sb00bxpb-12205007/