Wpis z mikrobloga

Skoro ludzie wrzucają swoje propozycje na kolejne gale prime, to i ja:
- Igrzyska gladiatorów robione zbyt często mogą się wypalić, więc warto zorganizować inny format np. dwie walki 4 osób każdy na każdego typu:
1. Olejnik vs Lasik vs Robalini vs Cichy
2. Kossakowski vs Kapela vs TBA vs TBA (ktoś równy poziomem, a nie pazik, który ewidentnie ma jakiś background sportowy)

Walka oczywiście boks/K-1 z dobijaniem w parterze każdy na każdego. Z każdej grupy wychodzi jeden zwycięzca, np. Cichy i Kapela, którzy później toczą 3 rundową standardową walkę.

Do tego warto zatrudniać nowe twarze, żeby się nie powtarzali ciągle ci sami ludzie, niekoniecznie na jedną galę oczywiście. Propozycje:

- Luntek vs Maksym Wołczyk (walka homoseksualna)
- Lech Roch Pawlak (żelipapą - pogadają sobie z muranem po francusku) vs Jestem Hardkorem (Pal Hajs TV do niego dotarł 4 lata temu, więc można reaktywować go jak clout zrobiło z borem, jako walka dwóch legend polskiego internetu)
- Hed (z kanału ToZnowuOni, kiedyś TVGry lub inna popularna osoba z kanału) vs ktoś związany z grami jako walka nerdów, np. Lewus
- Patryk2703 vs Rafał Miszkiewicz (to z dużych chłopów. obaj kulturyści. patryk dobry zadymiarz)
Ciężko znaleźć perełki typu kaczor, ale przychodzi mi na myśl:
- WszechstronnyMistrz (próbka możliwości po tym jak się wkurzył: Link Link2) vs Kapela (tak jak z kaczorem, na pewno byłby w stanie go odpalić)

#famemma #primemma @Bezi77 @Prime_Show_MMA
  • 11
@szatan24:
-Patryk2703 mial juz propozycje za wiekszy $ niż Prime jest w stanie wygenerować i odrzucał.
-Rafał Miszkiewicz już zawodowo walczył.
- Cichy by pokonał Robala i Lasika
- Wszechstronnego ciezko by z kimś zestawić. A sam przyciągnie 10 karachanersów max
  • 1
@Nicolaus_Steno1: Każdy na każdego. Mogliby ułożyć taktykę pokonania cichego na samym początku.
Jeżeli Patryk odmawiał, no to szkoda, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby zatrudnić Miszkiewicza. Wiem że trenował, nie wiedziałem że walczył, ale skoro tak, to pewnie byłby chętny za większą kasę.
Wszechstronnego można zestawić z Kapelą, tak samo jak kaczora. Kaczora też raczej niewiele osób obecnie kojarzyło (tak, wiem że ma kilka mln wyświetleń, ale to dawno temu).