Wpis z mikrobloga

@Tortcebulowy: Nie słuchaj starych, wyjedź na studia oby jak najdalej, jak najszybciej się usamodzielnij. Zacznij dobrze jeść i schudnij te 5-10 kg już teraz, a nie dopiero za kilka lat, mocno polepszy to jakość twojego życia. Rób wszystko żeby tworzyć jakościowe znajomości.
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy: pomijając rzeczy typu numerki w lotto, wszystko wiedziałem 10 lat temu ale mimo to nie robiłem tego albo robiłem na pół gwizdka więc wątpię żeby minuta cokolwiek zmieniła
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy: Może nie 10 lat wcześniej bo wtedy damage has been done. Ale tak 15 lat wcześniej:

1. Nie słuchaj matki
2. Dokończ socjologię i filologie angielską na przekór logice
3. Dorota była w gruncie rzeczy dobrze wychowaną dziewczyną. Osrałeś związek który nie byłby zepsuty przez pieniądze których ona miała w nadmiarze
4. Składaj papiery na Shell wcześniej
5. Twoja otyłość to tylko skutek mechanizmu obronnego przed strachem związanym z innymi
  • Odpowiedz
Widze ze ludzie jednak tylko o kasie, analiza wsteczna zawsze skuteczna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ja wycofalbym sie ze zwiazku bo przegapilem RED FLAGI, kilka lat zycia oszczedzone. A na horyzoncie byla piekna kobieta, na wyciagniecie reki moze a ja odpuscilem bo RED FLAGI wydawaly sie przejsciowe itd.
  • Odpowiedz