Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: gęsin to 10% gacha, a 90% open world action rpg; można całkowicie olać element gachy i w żaden sposób nie zrujnuje to najważniejszych aspektów gry: lore, explore, story, muzyka, widoczki. Bo na tym polega gęsin, a nie na tłuczeniu spiral abyssa.
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: jakbym miał lepszy konkuter, to bym grał na wyższych, no ale co poradzisz, it's not that bad, jak się gra to się tak nie zwraca uwagi, bo wszystko w ruchu fajne. Trochę jak z world of warcraft - wygląda #!$%@?, ale jak jesteś w grze, to jakoś tak przyjemnie, płynne animacje itp.
@Megawonsz_dziewienc: bo to trzeba iść sobie artefakty farmić w domainach, żeby podbić staty postaci. I te artefakty nawet nie muszą być jakieś strasznie mocne ani nic. Można sobie minmaxować, jak komuś zależy - są ludzie, co farmią przedmioty dla jednej postaci tygodniami, żeby tylko podbić jej dmg o 1% xD Dla mnie to trochę bez sensu, choć jak bardzo lubię jakąś postać to i mi się zdarza przyfarmić mocniej :D

Wystarczy
no fajnie, tyle że tym co zebrałem z questów nie byłem w stanie jakoś możliwie zabijać potworków xD i zajmowało to wieki


@Megawonsz_dziewienc: Ja teraz na otwartym świecie gram byle czym bo nie ma w sumie nic ciężkiego jak ma się jako tako zbudowane postacie.