Wpis z mikrobloga

#pytanie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem

Ktoś był kiedyś na #speeddating?

Przymierzam się do tego, ale jestem trochę #przegryw (może nie totalny, ale na continuum looser->chad tak jestem w dolnej połówce, a powiedziałbym nawet dolnej ćwiartce) i boję się, że tam same chady będą i się trochę ośmieszę.

Poza tym laski jakie tam mogę trafić? Przegrywki, wieloryby, wypindaczone lalunie, sprzedawczynie z żabki, modelki z kosmicznymi wymaganiami czy raczej normalne mentalnie i wyglądowo akceptowalne? (biorąc oczywiście poprawkę na moje #!$%@?)
  • 8
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: Co wy z tymi pracownikami żabki? Takie akurat nie chodzą na takie imprezy. Prędzej spotkasz nauczycielki, pracowników biurowych, itp.

Działa tak samo jak wszędzie - jak pojawi się chad, to wszystkie wybiorą chada. Ale raczej przychodzą przeciętni ludzie, więc jakieś tam szanse na kontakt masz.
  • Odpowiedz
  • 0
@cyk21: ja to wszystko rozumiem z tym chadem. Wiem, że być może nawet dostanę 0 "polubień" i jestem na to psychicznie przygotowany.

Boję się tylko, że będzie 9 chadów i ja. Wtedy będę się czuł niekomfortowo i tego się boję. Gdyby tak było 1-2 chady, 5-6 normików i ze trzy przegrywy to już byłoby dobrze.
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: Chady jak i ładne dziewczyny raczej nie chodzą na takie zwykłe speeddating gdzie jest dużo przypadkowych ludzi, bo dla nich to strata czasu.

Mnie bardziej denerwuje, że organizator nie widzi problemu, żeby 30 latka wrzucić do grupy z 40 latkami, ale jak ty byś chciał wbić do grupy młodszych dziewczyn, to nie wolno.
  • Odpowiedz
  • 0
Mnie bardziej denerwuje, że organizator nie widzi problemu, żeby 30 latka wrzucić do grupy z 40 latkami, ale jak ty byś chciał wbić do grupy młodszych dziewczyn, to nie wolno.


@cyk21: ja póki co znam dwa modele:
głupszy - tworzy się przedziały dość rozległe typu 30-45. I weź tu taki 30-latek z kobietą wchodzącą w menopauzę, w drugą stronę pewnie też paniom niekomfortowo z prawie tatusiem, chociaż tu już kulturowo bardziej
  • Odpowiedz