Wpis z mikrobloga

Cześć, Mireczki.

Jako że jestem team #android, planuje kupić żonie na urodziny jakiś fajny smartwatch, potrzebuje Waszej porady. Czy kupię ze stajni #apple fajny zegarek tak do 1500zl?
Nie za bardzo kumam o co chodzi z tymi kolejnymi wersjami i jakie funkcje posiadają. Ile taki zegarek wytrzyma na baterii?

#applewatch #smartwatch
  • 10
  • Odpowiedz
Nie za bardzo kumam o co chodzi z tymi kolejnymi wersjami i jakie funkcje posiadają. Ile taki zegarek wytrzyma na baterii?


@Androo: Gdyby tylko w internecie były specyfikacje i porównania modeli... Albo gdyby ktoś zrobił test i napisał ile trzyma na baterii, było by fajnie ale niestety nie posiadamy takiej technologi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion: Myślisz że mam czas siedzieć i analizować pół dnia który zegarek jest najlepszy w tym budżecie? Dlatego zapytałem na tagi żeby problem rozwiązać szybko
  • Odpowiedz
@Androo jeśli żona ma iPhone to tylko Apple watch. Nie kupuj nic innego bo funkcjonalność będzie okrojona. Nie wiem jak ceny w PL ale kup jak najwyższy model w twoim budżecie.
Garminy i temu podobne tylko jeśli uprawia jakieś sporty, siłkę rower albo coś, jeśli nie to nie warto.
  • Odpowiedz
@Androo Apple Watch'a trzeba ładować codziennie, weź to pod uwagę. Jeśli chcesz coś co by działało dłużej niż jeden dzień musisz wziąć pod uwagę innych producentów jak np. wyżej wspomniany Garmin czy Huawei.
  • Odpowiedz
@Androo: Jeśli żona ma iPhone’a to najlepszym wyjściem będzie kupić jej Apple Watch’a. Najnowsza wersja to 9 można wychaczyc nówki od 1600zl do ponad 2000zl. W Twoim budżecie możesz celować w APPLE Watch se 2gen. Jest to całkiem fajny model, mający ten sam procesor co Watch’e serii 8. Kupisz go za jakieś 1000-1200zl. Myślę że na jej potrzeby będzie aż nadto wystarczający. Co do baterii niestety codzienne ładowanie to norma u
  • Odpowiedz
@Androo: Niestety ale jeśli chce się wykorzystywać zegarek w 100% z ciągłym monitorowaniem to dłużej niż jeden dzień na baterii nie pociągnie…jeśli chcesz smartwatcha co trzyma kilka dni zostaje Garmin lub Huawei. Jeśli miałbym kupować dla siebie lub swojej żony wybrałbym Garmina nawet kosztem dołożenia paru stówek.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomeek85: Mam xiaomi mi watch który bez ładowania wytrzymuje z 2 tygodnie, trochę porażka ten jeden dzień pomimo większych możliwości. Tak w ogóle można kupić jeszcze apple watch 8? Bo cięzko znaleźć na legitnych stronach typu rtv agh itd. ?
  • Odpowiedz
Czasami na Pepper się pojawiają okazjonalnie ósemki. Ale jeśli już, to kupuj serie 9. Najnowszy Procek oraz dłuższe wsparcie. Ewentualnie tańszy se 2gen ma te same bebechy co series 8, a jest o wiele tańszy. Wiesz mi codzienne ładowanie nie przeszkadza, bo i tak codziennie ładuje telefon wieczorem. Niestety dla niektórych to jest wadą i rezygnują z zakupu Apple Watcha na rzecz np Garmina. Też się kiedyś zastanawiałem nad harmonik, ale doszedłem
  • Odpowiedz