Wpis z mikrobloga

#apple #applewatch #anker #ios

Wczoraj kupiłem Anker 3 in 1 mmade for MagSafe cube i zacząłem sobie testować. iPhone - naładowany, zero problemów, airpodsy - naładowane, zero problemów. Apple Watch - tu zaczyna się magia. Naładowałem go wczoraj około 12 do pełna. Zazwyczaj takie naładowanie pozwala mi na używanie go co najmniej do następnego poranka lub i dłużej. Wyszedłem z domu, około 18 patrze, a tam mniej niż 20%. Myślę sobie, że może go źle położyłem czy coś i się nie naładował. Wracam do domu, ląduje przed spaniem i idę spać. Rano wstaje, a tam 40% xd. Myślę sobie, coś jest nie tak. Podłączyłem go do tej ładowarki MagSafe dodawanej do zegarka, naładowałem i póki co zeszły mi 2% po ponad godzinie. Miał ktoś z was może styczność z tym sprzętem ankera, lub kojarzy jakieś wątki na necie i byłby w stanie pomóc? Jak tak to będzie wyglądało, to raczej będę zmuszony oddać ten sprzęt do sklepu w cholerę. Na zdjęciu widać ostatnie ładowania. Kondycja baterii to 97%
korbuzz - #apple #applewatch #anker #ios

Wczoraj kupiłem Anker 3 in 1 mmade for MagS...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 4
@MercedesBenizPolska dałem 6. Może i dużo, ale w porównaniu ze sprzętami typowo od Apple spełniającymi ich standardy ładowania i jakimiś tam standardami jakości wykonania, to raczej taka normalna cena. No i sam bajer mi się spodobał, to kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)