Wpis z mikrobloga

Siema, ostatnio zdecydowałem się na zakup samochodu, traf padł na Chevrolet Kalos z instalacją LPG. Ogólnie samochód śmiga wszystko ok ale wczoraj samoistnie wyłączył mi się gaz i wywaliło check engine. Po tym podczas jazdy kilka razy gaz zaczął się wyłączać. Dzisiaj podjechałem do serwisu od gazu i gość powiedział że to holenderska instalacja Koltec i do wymiany napewno reduktor i wtryski a oni nawet nie mają jak się do tego wpiąć. Macher powiedział że nie opłaca się naprawiać tej instalacji bo koszta będą większe jak nowa i zaproponował mi wymianę instalacji za 2000 zł i będzie śmigać. Wstępnie się zgodziłem i moje pytanie czy wymieniać czy nie.
#motoryzacja #samochody #lpg #kiciochpyta #mechanikasamochodowa #chevrolet
marek2092 - Siema, ostatnio zdecydowałem się na zakup samochodu, traf padł na Chevrol...

źródło: temp_file6772045414180583717

Pobierz

wymieniać?

  • jeszcze jak 74.4% (32)
  • nie! okrutnik! 25.6% (11)

Oddanych głosów: 43

  • 9
  • Odpowiedz
@marek2092: jeśli wciskasz mocniej gaz i przelacza Ci się na bene to fakt, reduktor może kończyć swój żywot :) myślałem że wogole nie przełącza :) . Z ciekawości jaka instalke Ci zaproponował
  • Odpowiedz
@marek2092: wątpie że trzeba wymieniać całą instalacje, nie mogli stwierdzić tych rzeczy bez wpięcia się w instalacje. ale warto wywalić jakieś zagraniczne gówna i tak nikt Ci tego nie naprawi wcale lub dobrze. Polacy robią lepsze i są dużo bardziej userfriendly i tańsze w obsłudze.
Załóż sobie staga lub lpg techa. zenity też są ok. na tych 3 producentach bym się skupił jeżeli chodzi o kompa
wtryski staga, lpg techa (yeti
  • Odpowiedz