Wpis z mikrobloga

@thoorgal o, ciebie dawno na #gielda nie widziałem, prawie już zapomniałem, jak straszyles tu ludzi potężna bessa na giełdzie w USA, bo „zobacz sobie reverse repo” itd. te wpisy na tagu pojawiały się dość często, do czasu, aż wyszła z tego turbo hossa, a NASDAQ zaliczył najlepsze półrocze w historii i wzrosty trwają aż po dziś dzień, pozdrawiam i na przyszłość tonuj wpisy, bo możesz nimi ludzi #!$%@?ć na mine
  • Odpowiedz
@Vateusz23: Jak inflacja ma być wyższa? Idziesz do lidla i mówisz pani kasjerce, że ceny powinny być wyższe, a ona podwyższa Ci ceny każdego produktu na paragonie o złotówkę?
  • Odpowiedz
  • 0
@maniek74
Odpisuje późno, ale powinieneś się cieszyć bo zwykle nie odpisuje w ogóle trollom. Nigdy nie pisałem o bessie na giełdzie tylko o problem z reverse repo, za każdym razem mi próbujesz wmawiać krach, którego szukasz wszędzie. Z giełdy nigdy nie wyszedłem, #!$%@? wie skąd masz takie info.

Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@thoorgal #!$%@?łes o spadkach i straszyles tu nimi ludzi, argumentem zazwyczaj był jakiś wykresik jak ten powyżej, cofnij się do swoich komentarzy na #gielda z tamtego okresu, później się odpaliła hossa i już cię na tagu nie było widać wcale dziwnym trafem
  • Odpowiedz
  • 0
@maniek74: Nie pisałem o spadkach tylko o kryzysie z repo. Odpisałem Ci wtedy, że system jest rozchwiany i że to nic nie ma do giełdy. Wyszczekany to ty jesteś, może pochwalisz się tu jakimi kwotami operujesz na koncie brokerskim, masz tam ze $100k przynajmniej ??
  • Odpowiedz
  • 0
@maniek74 Właśnie sprawdziłem co dokładnie odpisałem, niczego nie kasuje możesz sobie sprawdzić. Niedźwiedziem nie jestem bo większość mam w NASDAQ, jednak zawsze byłem pro #zloto i #srebro ale jako securities nie investment - fizyka którego nie planuję sprzedać oraz etfs (Sprott) dokupiłem mocno w 2022 gdy złoto szorowało po $1600ish. Pamiętam jak tłumaczyłeś wtedy komuś ze złoto jest w trendzie spadkowym i nie warto, ładnie mu strzeliłeś w kolano…
To chyba nie
  • Odpowiedz