Wpis z mikrobloga

#kanalzero

Czytam te nieustajace negatywne komentarze od prawie 4 miesięcy, czyli od kiedy kanał powstał i w końcu muszę to napisać: a próbowaliście nie oglądać Stanowskiego? Bo ja np nie lubię buddy ale nie wysrałem ani jednego negatywnego komentarza pod tagiem #budda

A najlepsze te komenty płaczków: zebrano już milion zł charytatywnie, a oni zawiedzeni, bo jest stypa, a czekali na imprezę i show xD

  • 10
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: A dlaczego mamy go nie oglądać? Jak ktoś na Ciebie pluje to udajesz, że deszcz pada? Jak ktoś Ci nasra na środku pokoju to omijasz i udajesz, że nie widzisz?

Gość próbuje szeroko oddziaływać na opinię publiczną której my również jesteśmy częścią więc mamy pełne prawo obserwować jego czyny i je komentować, a nie zatykać uszy i zamykać oczy.
  • Odpowiedz
  • 1
@PiccoloGrande to oglądaj dalej i masturbuj się do tego jaki to zły i nikczemny człowiek, przeciez ci nie bronie. Myślę, że na pewno #!$%@? tagu non stop na stronce ze śmiesznymi obrazkami wiele zmieni xD
Po prostu ciągle czytanie tych samych wpisów zrobiło się nudne, ale w sumie przestaje już obserwować ten tag i będę miał spokój
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn:

Wcale bym się nie zdziwił jakby np. taka Wyborcza opłacała co najmniej część tych wysrywów. ( ͡º ͜ʖ͡º)

To oczywiste, że Stanowski jak każda osoba publiczna podlega krytyce, ale spora część zarzutów w stosunku do niego jest mocno naciągana i absurdalna. To trochę wygląda tak jakby jakaś grupa na siłę starała się go zdyskredytować w celu odstraszenia potencjalnych widzów i sponsorów.

Oczywiście część krytyki pochodzi
  • Odpowiedz