Wpis z mikrobloga

@Kamil___: z laski swojej się nie ośmieszaj bo akurat dużo jest fanatyków takich kobiet szczególnie jak mają duże dupy
To że ty nie lubisz nie znaczy że 100 następnych nie lubi
@Kamil___: ty masz typie jakis problem z sobą i jeszcze wmawiasz to wszystkim innym , obrażasz trochę większe dziewczyny mówisz że faceci nie sikorki na słoninę nie leca , typie pytales każdego faceta o gust ? Bo ja akurat mam dużo fanatykow na brak powodzenia nie narzekam i mówię że pieprzysz jakies smuty pod nosem , kolejny cesarz który myśli że każdy facet podziela jego gust lol
  • 4
@Linnior88: Jakie obrażam? To po prostu jest fakt, że ludzie z otyłością oraz DUŻĄ nadwagą są z wyglądu poniżej przeciętnej. Dotyczy to obu płci.
Jeśli masz duże powodzenie to są dwie opcje:
-twoja nadwaga nie jest duża. Poprzez dużą mam na myśli, że dużo nie brakuje do otyłości.
-jest to spowodowane dużą ilością desperatów... Singlów w Polsce jest milion więcej niż singielek więc nic dziwnego.
  • 0
@Linnior88: A, jest też garstka facetów co wolą grube. To jest ten sam rodzaj ludzi co np. stópkarze. No i są też desperaci. Ale ogólnie większość facetów woli kobiety ze zdrową wagą. Dla większości facetów otyłe kobiety są z wyglądu poniżej przeciętnej.