Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem sposobu myślenia idiotów którzy nie chcą mieć dzieci i odczuwaja z tego powodu jakąkolwiek formę sadystycznej "przyjemności". Posiadanie potomstwa jest głównym celem życia naszego (jak i każdego) gatunku. Powinni spojrzeć w lustro i zauważyć że ich istnienie jest wyłącznie zasługą ich własnych rodziców. Od lat 80 Polska wyludnia sie przez propagowanie formy rodziny jednodzietnej. Wiadomo że wychowywanie dzieci to trudny proces, ale przez lata ludzie jakoś sobie z tym radzili. To kwestia przetrwania genów, rodu i nazwiska, a również gwarancja pomocy i podpory na lata starości. Posiadanie dzieci daje poczucie, że możesz podzielić się z nimi swoim życiem.
Tak samo w kwestii aborcji - uważam, że ktoś kto już zdecydował sie na dziecko nie powiniem odbierać mu przyjemności życia na tym świecie. Każde dziecko jest rezultatem miłości kobiety i męzczyzny i jego wdzięcznosć wraca do rodziców. Dlatego każdy w odpowiednim wieku powinien posiadać potomstwo. Osobiście planuję mieć przynajmniej trójkę dzieci.

#polityka #4konserwy #bekazlewactwa
  • 14
  • Odpowiedz
Posiadanie potomstwa jest głównym celem życia naszego (jak i każdego) gatunku.


@maroslawxp: Na chłopski rozum tak. Jak się dłużej nad tym zastanowisz to nie.

Dla przykładu prosta rozkmina. Jak myślisz - z punktu widzenia przetrwania, ważniejsze jest byś ty posiadał jak najwięcej potomstwa czy, żeby twoi potomkowie posiadali potomstwo?

Do tego masz o wiele więcej skutecznych strategii ewolucyjnych na dalsze przekazywanie wspólnej puli genowej np dbanie o potomstwo twojego rodzeństwa.

Tak
  • Odpowiedz
@maroslawxp:

Hurr durr, ktoś żyje inaczej niż ja i ja tego nie rozumiem, więc będę bił pianę na portalu ze śmiesznymi papieżami

Ja pierdziele, wy ciućmoki macie wgrane jakieś pozytywki, czy ki diabeł?
  • Odpowiedz
Tak samo w kwestii aborcji - uważam, że ktoś kto już zdecydował sie na dziecko nie powiniem odbierać mu przyjemności życia na tym świecie.


@maroslawxp: Czekaj, ty myślisz, że ludzie planują ciążę, żeby dokonać aborcji? XD
  • Odpowiedz
@maroslawxp: "Osobiście planuję mieć przynajmniej trójkę dzieci." - i po tym właśnie można poznać, że jesteś jeszcze dzieckiem. Gdybyś był dorosły i utrzymywał się samodzielnie, to Twoje plany zatrzymałyby się MAKSYMALNIE na dwójce (i to przy bardzo, bardzo dużych zarobkach).
  • Odpowiedz
  • 0
@smilealittlebit dziecinne gadki to ty masz. Od 12 lat utrzymuje się samodzielnie, nie masz pojęcia o mnie i o moim życiu. Zarówno moja prababka jak i babcia miały po 4,5 dzieci a w połowie XX wieku były gorsze warunki niż są teraz
  • Odpowiedz