Wpis z mikrobloga

Gdzie trzymacie moto w sezonie?

Czy opcja garaż->winda->mieszkanie i korzystanie z moto 2-3 razy w tygodniu jest ok czy może poszukać jakiegoś miejsca na wynajem w promieniu 1km i dodać za każdym razem spacer?

#motocykle
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@goferek: prawie 5m ma auto, więc nie. miejsce po mojej przeprowadzce chyba sie poszerza z 2.5m na 3.5m(blok na nowych przepisach stawiany) ale to chyba duzo nie pomoze
  • Odpowiedz
  • 0
@Catmmando: niby moto ma 745mm szerokości, więc może obok siebie by stanęły? ale póki co to suche liczby, a ja nie mam jeszcze dopiętego nowego mieszkania i może wyjdzie mi starsze budownictwo z szerokością 2.5m albo coś
  • Odpowiedz
@villager: poważnie chcesz targać moto do mieszkania? Nikt się w ogóle o to nie #!$%@?? Ty masz doświadczenie z moto? Co to za moto w ogóle? Wbrew pozorom moto to nie jest coś co se weźmiesz i obrócisz wokół własnej osi tak łatwo. Pewnie wszystkie ściany #!$%@?, na koniec się zaklinujesz albo #!$%@? z nim.

Idź do hali garażowej, popatrz kto ma moto, zostaw karteczkę z prośbą o kontakt, zaproponuj, że
  • Odpowiedz
  • 0
@WyjmijKija: póki co badam temat, nic na siłę - na moim następnym osiedlu jest spory deficyt miejsc i pewnie brak motocyklistów ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli dla świętego spokoju mam wynająć coś na odległym osiedlu i spacerować, to pewnie tak zrobie
  • Odpowiedz
  • 0
poważnie chcesz targać moto do mieszkania?


@WyjmijKija: na zamknięcie sezonu na 100% chce przetargać go na balkon. inna kwestia, czy da radę to bezpiecznie robić co 2 dzień w sezonie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@villager: Nie macie w garażu podziemnym "pustych" miejsc w różnych miejscach gdzie nic nie ma sensownego a nikomu nie będzie przeszkadzać? U mnie jest takich pełno, ludzie trzymają motocykle właśnie w takich dziwnych miejscach. Zostaw po prostu kartkę z numerem telefonu żeby w razie gdyby komuś przeszkadzało to zadzwonił i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@tagan akurat garaż jest skromny, więc to śliski temat. Na pewnie będę pytał sąsiadów i administratora czy są miejsca na które przymkną oko, ale to za jakieś 2 miesiace dopiero
  • Odpowiedz
@villager: kumpel tak trzymal przez poltorej roku, woził windą normalnie na 10 pietro, mial crossa i musial wjezdzac do windy na jednym kole 😃
Ja robilem tak epizodycznie 3 x, ale mam szosowe moto i dluga winde (sasiedzi mi drzwi trzymali jak wjezdzalem do garazu od strony windy xD).
Pytan, na ktore sam musisz sobie odpowiedzieć jest kilka:
1. Czy bedzie śmierdziało w mieszkaniu benzyna? Jest taki charakerystyczny zapach po 2-3
  • Odpowiedz
  • 2
@villager połaź na chybił trafił między blokami, może znajdziesz parking strzeżony blisko, najlepiej z wiatą by w silnie wietrzne dni nie musieć pokrowca ściągać. Pod wiatą to se może 200 lat stać i nic mu nie będzie nawet zimą, tylko odstawiając moto na zimę łańcuch posmaruj, możesz też z boku ogniwa spryskać dla spokoju xD. Nic im nie będzie po zimie.

A jak nie to, to szukaj blaszaka.

A moto ma jeszcze
  • Odpowiedz