Wpis z mikrobloga

Hahahaha,
W całym UK i wielu innych krajach zachodu tysiące kukoldow musi wstawać do roboty i iść robić na kredyt chałupy w której już nie mieszkają bo żonka oskarżyła o pobicie lub inne cuda, xddd

A w jego domu mieszka nowy fagas i rucha se żonke typa bez ponoszenia kosztów utrzymania.

Alimenty na dzieci również muszą takie kukoldy płacić.
Pewnie nie jeden wstaje z myślą że musi te 10-20 dni każdego miesiąca robić żeby opłacić cały ten cyrk.

Pokażcie mi teraz kobietę która jest w takiej sytuacji.
Nie ma żadnego plusu dla chłopa żeby brać ślub, lub kredyt z babą wspólnie na chałupę.

Ba nawet jak chłop kupi dom w 80% za swoje a na resztę na kredyt przed poznaniem baby to pojawią się dzieci i chłop ma wypad z chałupy.

#uk #przemyslenia #takaprawda #zwiazki #seks #oswiadczenie #patologiazewsi #patologiazmiasta #podrywajzwykopem #rozwod #finanse #blackpill #redpill #mgtow #cuckold #zalesie

#uk
  • 12
  • Odpowiedz
  • 2
@patrol798: ja nie dam się nigdy zaobrączkować,
Aż tak na łeb nie upadłem, mam milfa i ruchanie za darmo bez kosztów i konsekwencji.

Chałupa na mnie, żadnych ślubów, emerytura będzie z wynajmu tego co kupię przez większość życia do emerytury. Plus minimalna krajowa angielska.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon nawet jak ci się baba na chatę wprowadzi, nie jej, ale dorzuca się do rachunków to potem może walczyć o prawo do części domu. Fajnie? Dlatego nigdy nic na laskę nie zapisuj, a jak ma się dorzucać to niech daje ci kasę do ręki.
  • Odpowiedz
  • 2
@patrol798: babie wynajmuje się pokój na gębę, kasa do ręki, żadnych umów
A jak z czasem stanie się partnerką, dziewczyną to dalej placi kasę jak za pokój plus rachunki też wszystko na gębę,
Ale wtedy śpi się razem w jednym łóżku a tamten pokój się podnajmuje jakiejś studentce. I kasa płynie.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: no jak tak mam. X żona mieszka w moim mieszkaniu i ma do tego prawo jeszcze 6 lat z tym że mamy syna i któregoś dnia przepiszę na niego.
Jak próbowałem jej się pozbyć to mnie oskarżyła o gwałt więc wolę już tam nie mieszkać 😂
Zapomniałem dodać-Alimenty 760£
  • Odpowiedz
  • 3
@chef_r2r: I nie szkoda ci tylu lat pracy na darmo żeby ex żona se mieszkała za free? Rucha sie w tym domu z nowym fagasem?
To jak za morderstwo ludzie dostają wyroki po 10-15 lat, na jedno wyjdzie bo też tracą tyle lat życia.
  • Odpowiedz
@chef_r2r Przykra historia, naprawdę współczuję. Tym bardziej, że znam kilka podobnych zarówno z Polski, UK, jak i Hiszpanii.
@adamsowaanon Matkojebco, pomimo tego, że większość twojej "twórczości" na tym portalu jest mocno drażniąca, tak tym razem w pełni się z Tobą zgadzam.
  • Odpowiedz