Wpis z mikrobloga

Wiadomo pogram może z 3 godziny i rzucę w kąt, ale przynajmniej fajnie było wszystko ustawić ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i za 240 PLN prosto z ali to żal było nie wziąć mówiąc szczerze. Ten ekranik z aspect ratio 1:1 do GB, GBC, NGP, GG, NES i SNES jest po prostu ideolo. A jak się znudzi to może dokupię drugą i dam dzieciom bo nawet lokalny multi tam jest, z tego co widzę.

#anbernic #retrogaming #emulacja #aliexpress #konsole #staregry
inrzynier - Wiadomo pogram może z 3 godziny i rzucę w kąt, ale przynajmniej fajnie by...

źródło: 70dfd7cc-e485-4c99-aa17-eee2b87889c7photo

Pobierz
  • 22
@inrzynier: 240zł za to gówno xD w dobie telefonów z 10x lepszymi bebechami do których można podłączyć kontroler z uchwytem za 30zł.
Planowałem to kupić póki nie odkryłem w szufladzie starego huawei p9 lite. Uchwyt z kontrolerem do niego to 20zł na ali.
  • 1
Btw można do tego własne romy wgrywać mam nadzieję?


@fizzly: a niby jak inaczej grać na tym? przecież nie ma to gniazda na carty.

główną zaletą tego konkretnego modelu jest ekran 720p o aspect ratio 1:1, typy mówiące o #!$%@?łejach nie zrozumieją tej zalety, bo pewnie grają w emulator ps1 z włączonym frameskipem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
inrzynier - >Btw można do tego własne romy wgrywać mam nadzieję?

@fizzly: a niby jak...
  • 1
@PozdroPocwicz: nie wiem z czego się cieszysz jasiu, ale mnie się lepiej gra na dedykowanej gównokonsolce z linuksem i ekranie zapełnionym wyraźnymi pikselami. może dla ciebie 240zł to za dużo na takiego chinolka, dla mnie cena jak najbardziej ok.

ale rozumiem, ty sobie grasz na rozciągniętym gównie na starym #!$%@?łej redmi note pro 3s ultra zawalonym bloatwarem z chin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

niektóre "gównokonsolki" mają wbudowane
  • 0
@PozdroPocwicz: ale się #!$%@?łeś do mnie XD idź sobie graj sobie na tym starym telefoniku twojej mamy ale nie wmawiaj mi, że jest lepszy XD

miałem 4 lata temu anbernica RG350 i się nie zepsuł. sprzedałem go bo nawet gry z SNES działały #!$%@? wtedy, miał za słaby cpu.
Wiadomo pogram może z 3 godziny i rzucę w kąt, ale przynajmniej fajnie było wszystko ustawić ( ͡° ͜ʖ ͡°


@inrzynier: widzę, że kolega lubi tak samo jak ja xD ile kolega ma konsol? xD mi chyba z 20 leży w domu przerobionych od psx do ps3/x360 xD fajnie sie przerabia i odpala grę, później to już nuda xD teraz planuje zrobić emulator konsol wszystko do x360/ps3 w
MiSTer FPGA

a nie znam :( kolega skróci, czy samemu szukać?
@inrzynier:
u mnie psx, ps classic, ps2 fat + slim, ps3, psp 1000 i 3000, xbox, xbox 360, xbox series s, gb, gba, new 3ds, wii, ten taki handheld z mario oficjalny, nvidia shield, 5 emulatorów chyba + stół w salonie z monitorem w blacie i emulatorami xD to tak na ten moment co pamiętam. Wszystko przerobione oprócz switcha i
  • 0
a nie znam :( kolega skróci, czy samemu szukać?


@The_Rainman: emulatory do 32bitów na poziomie hardware, mają niski lag i dobrze współgrają z nowoczesnymi TV, więcej możesz poszukać, przykładowy film poniżej, fajna zabawka ale już podrożała ostatnio.
inrzynier - >a nie znam :( kolega skróci, czy samemu szukać? 

@The_Rainman: emulator...
@inrzynier: mehhhh zrobię sobie osobnego kompa na xeonie + rx580 i mi wszystko pójdzie bez widziwiania. Takie emulatorki drogie już nie w moim typie, ma działać jak najwięcej i za jak najniższa cenę xD
  • 0
@The_Rainman: wiadomo, rozumiem podejście, też do salonu chyba coś sobie złożę, ale mocniejsze, żeby w miarę ogarnąć PS2. jeszcze szukam idealnej obudowy, żeby żona zaakceptowała hehe. możesz coś polecić, skoro się rozglądasz?
@inrzynier: ale ogólnie lepiej dać chyba mini itx + xeon + ram + rx580 + mała obudowę imo. Wyjdzie z 1000zl taniej i będzie bardziej stabilne w emulacji ps3 i x380 + będziesz mógł więcej dysków włożyć. Ogólnie, myślałem o zrobieniu na gotowxo, ale chyba dużo tanie złożyć a pewnie i tak pogram kilka razy i będzie stało. Chociaż ciągnie mnie, żeby przejść wszystkie gram turismo, bo pamiętam przy 6 się