Wpis z mikrobloga

Powoli tracę nadzieję na znalezienie jakiejś pracy na tej wsi... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Już nawet rodzice mi nie dają spokoju, dogadując na każdym kroku... Nie moja wina, że w promieniu 30 km od mojego domu jest 15 ofert pracy, z czego połowa dla kobiet jako sprzątaczka, a druga połowa w Niemczech albo w Belgii. I wiecie co? I jest mi naprawdę, kurde, przykro.

#przegryw #zalesie #bezrobocie #pracbaza #polskab #patologiazewsi
  • 8
  • Odpowiedz
@Anoncio2111: Tu starym też odwala. Pretensje i problemy, że składałem na jakąś fajną ofertę co 30 minut samochodem w jedną stronę dojechać można, potem gadania, żebym szedł #!$%@?ć na stację benzynową albo do kołchozu, a potem na odwrót, że takie proste roboty nie dla mnie i żebym biurowej szukał, a biurową krytykowali na samym początku, bo za daleko.
  • Odpowiedz
@Anoncio2111: Dlaczego nie chcesz pracy jako sprzątaczka/sprzątacz? Zdziwię cię, ale jak robiłem kurs na biznesplan w UK, to były tam kobiety, żony bogatych, ustawionych biznesmenów. Które na tyle się nudziły w domu, że chciały wyjść i coś robić. I tak, chciały założyć własna działalność, sprzątanie domów. Bogate babki z nudów mogą sprzątać czyjeś domy, a ty nie chcesz, bo to poniżej twojej godności? Jeżeli szukają osób do sprzątania, a nie chcesz
  • Odpowiedz
  • 0
@Anoncio2111 Ile masz lat? Jak jesteś młodym człowiekiem bez zobowiązań to szukaj czegoś za granicą, na początku się przemęczysz a później będziesz z tego czerpać.
  • Odpowiedz