Wpis z mikrobloga

  • 0
@Fryderyk_YRKE jeśli zamowienie dojdzie w deklarowanym czasie to w niczym. Według deklaracji, w przyszłym tygodniu ma być na miejscu.

Ale jeśli już Pan deklaruje pomoc to zapytam.

1. Co jeśli według zapewnień firmy, w przyszłym tygodniu nie dotrze zamówienie, a firma jak do wielu klientów, wyślę informacje o awarii maszyny, lub o opóźnieniu z wysyłką z niemiec czy azji?
2. Co jeśli blat 3.6cm okaże się dwoma cieńszymi blatami, które są ze
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: Dzień dobry, śpieszę z odpowiedzią na wszystkie pytania.

Ad. 1.
Jesteśmy bezpośrednim producentem oferowanych przez nas mebli, nie są to towary importowane, które wystarczy zdjąć z regału magazynowego i okleić etykietą kurierską.
Produkcja w naszej fabryce realizowana jest od podstaw: dostawy materiałów, cięcie płyt, cięcie stali, oklejanie płaszczyzn, obróbka na maszynach CNC, spawanie, malowanie proszkowe, tapicerowanie, dobór komponentów, zabezpieczanie mebli do wysyłki, oraz sama ich wysyłka.
Proces produkcji każdego z
Fryderyk_YRKE - @RenkaRenkeMyje: Dzień dobry, śpieszę z odpowiedzią na wszystkie pyta...

źródło: blaty

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Fryderyk_YRKE czyli rozumiem, że te kilkadziesiąt osób które opisuje sytuację, że nie wysyłają Państwo zamówień i muszą dostarczać do Państwa pisma od prawnikow i UOKiK to wszystko brednie i kłamstwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje:

Podsumujmy w takim razie rok 2023
Obsłużonych przez nasz sklep zamówień - 11.059
Wyprodukowanych mebli: należy przyjąć wskaźnik x2,5-3 na jedno zamówienie
Czyli wyprodukowanych, skompletowanych, wysłanych mebli w roku 2023: 27.647 - 33.177 sztuk, co daje 2.303 - 2.764 / miesiąc
Wszystko samodzielnie, od podstaw, w polskiej manufakturze mieszczącej się w Nowym Sączu.
Przy dostępnych kilkunastu milionach wariantów mebli

Grupa "poszkodowanych" powstała kiedy?
W październiku 2023 czyli pół roku temu
FryderykYRKE - @RenkaRenkeMyje: 

Podsumujmy w takim razie rok 2023 
Obsłużonych prze...

źródło: t

Pobierz
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje:

Dzwonił do mnie @Fryderyk_YRKE i prosił o przedstawienie kilku faktów, tych które moderacja postanowiła usunąć, ponieważ niestety moderacja ma zamiar zablokować merytoryczne odpowiedzi reprezentowanej przez niego firmy.
Widocznie na wykopie panują podwójne standardy i można bez problemów niszczyć reputacje przedsiębiorstw, ale wypowiadać się im już nie pozwala.

Mogę nie napisać identycznie jak mi przekazał, ale się postaram:

Liczba zamówień w roku 2023 - 11.059
Na jedno zamówienie składa się średnio
  • Odpowiedz
@Fryderyk_YRKE:
Napisał Pan:

"Jesteśmy bezpośrednim producentem oferowanych przez nas mebli, nie są to towary importowane, które wystarczy zdjąć z regału magazynowego i okleić etykietą kurierską."

Ja dostałem krzesło biurowe, rzekomo od polskiego producenta, które faktycznie zostało sprowadzone z Chin. Mało tego, krzesło nie zostało wysłane z magazynu Yrke, a nadana została osobna przesyłka wprost od polskiego importera! Do tego znalazłem takie same krzesło, też nowe, nie w cenie 430 zł, a
  • Odpowiedz
@arktus_444: Dzień dobry, oczywiście, jesteśmy bezpośrednim producentem sprzedawanych przez nas mebli.
Nie produkujemy oferowanych przez nas krzeseł biurowych, jak 99% polskiego rynku. Krzesło biurowe jest dodatkiem do mebli.
W gospodarce wolnorynkowej każda firma ma możliwość sprzedaży oferowanych przez siebie produktów po określonych cenach, to konsument decyduje o wyborze.
  • Odpowiedz