Wpis z mikrobloga

Czytając wykop mam wrażenie że jestem jedyną osobą ciesząca sie z kredytu 0% xD mam w dupie ceny kurników od developerów, potrzebuję hipoteki na dokończenie budowy. Mam stan surowy zamknięty, przy takich dopłatach mogę wziąć na wykonczenie pod klucz z bardzo atrakcyjna rata

#nieruchomosci
  • 72
  • Odpowiedz
@MaxwellStB Ja też się cieszę bo mam mieszkanie, które w niedługim czasie będę chciał sprzedać i aż się mi micha cieszy jak widzę że w 2017 to mieszkanie zostało wycenione na 110 tys. a w tym roku zostało na 270 tys. i to wszystko zanim weszła beka 0%.
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: Nie wiem czy wbijasz kij w mrowisko dla jaj czy serio mówisz ale mnie zawsze dziwi ten etos rycerski w internecie jak wszyscy się martwią w postach o gospodarkę, moralność przyszłe pokolenia a za tydzień walą 10 postów dziecioroby to dziecioroby tamto i etc a na koniec dnia każdy pracuję na siebie, swoją wygodę. Powodzenia Miras z wykończeniem to jest kupa roboty
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: ja na bk2 jestem. mimo wzrostow place mniej niz bym placil przy nizszych cenach nieruchów ale ze zwyklym kredytem. Do tego za 10lat zostanie mi niecale 400k kapitału. biorąc pod uwage wzrost wynagordzen to bedzie serio miniratka.
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: jesteś idiotą OPie i już ci powiem dlaczego. Ja też mam juz mieszkanie, które pewnie za 3 lata skończę spłacać, więc problem w teorii mnie "nie dotyczy". Nic bardziej mylnego. Tak moje mieszkanie jest wiecej warte niż było, więc niby fajnie, ale z drugiej strony jakbym chciał je zmienić na sporo większe, albo dom, albo inne, droższe miasto to przecież ta galopada cen mnie również dotknie, bo będę musiał wiecej
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: Ja się też z żoną pewnie na to łapie. Ale jestem #!$%@?, bo to kolejne rozdawanie kasy, zamiast usiąść i ogarnąć rozwiązanie systemowe.
#!$%@?śmy za to PiS. Za 500+, 13, 14, dopłaty, dodatki, bk2.
PO robi to samo. Babciowe, bk0, etc.
Wszystko przy deficycie #!$%@?.
A tymczasem takiej podstawy jak zabezpieczenie energetyczne leżą.
Zapłacimy mniej bo miniratka, to gdzie indziej nam #!$%@?ą opłat że się posramy.
  • Odpowiedz
ty też masz to w dupie, boli cie że nie kupisz mieszkania i tyle. Reszta to wymówka, jesteś takim samolubem jak OP, tylko gorszym bo z wyparciem xD


@jozef-dzierzynski:

Ja akurat najprawdopodobniej będę beneficjentem bk0, bo mam trójkę dzieci i żyję na wynajmowanym.
Mimo tego, że chwilowo skorzystam na programie, to jestem przeciwny jego wprowadzeniu, bo to kolejny krok do realizacji scenariusza brytyjskiego, w efekcie moje dzieci będą bez szans na
  • Odpowiedz
Czytając wykop mam wrażenie że jestem jedyną osobą ciesząca sie z kredytu 0% x


@MaxwellStB: większość ludzi to popiera a wykop to bańka informacyjna która jeszcze niedawno popierała Korwina i cieszyła się że Duda to super prezydent bo memiczny
  • Odpowiedz