Wpis z mikrobloga

tak długo jak to jedna relacja a nie nowy bolec co chwilę to nie wiem czy mozna mowic o typowym coorvieniu


@ZenujacaDoomerka: Ja myślę, że najważniejsze z tego co tam napisała (jeżeli nie jest to fejczur) to "Najpierw potrzebuję żebyśmy trochę się poznali, musimy wiedzieć, czy jest flow.", czyli pochodzić po restauracjach, ale to facet będzie płacił. :)
  • Odpowiedz
@soundboy: jeśli narządy płciowe służą ci tylko do zaspokojenia się i nie niesie to za sobą żadnych uczuć wyższych to tak dla mnie to też #!$%@? się
Tym bardziej że wszelkie badania naukowe pokazują że im więcej masz partnerów seksualnych tym mniejsza szansa na stały udany związek
Poprostu z każdym razem kiedy śpisz z kimś bez większych zobowiązań luzują ci się bardziej obyczaje plus skala porównawcza rośnie prowadząc do wiecznego niezadowolenia
  • Odpowiedz
brzmi jak opis jakiejś desperatki której nikt nie chce na stały związek to mysli że chociaż seksem coś ugra


@Linnior88: nie chce żaden przystojniak na stały związek to mysli że chociaz seksem coś ugra. Poprawiłem

a no i zawsze tez podbije sobie ego tym jak jakies normiki beda jej pisać czego to z nia nie zrobią. Sporo jest takich erotomanek gawędziarek na appkach niczym picrel
Eugeniusz_Zua - >brzmi jak opis jakiejś desperatki której nikt nie chce na stały zwią...

źródło: comment_qAAIITY7QjAd6G44FfoEoVWhdoXMmGS9

Pobierz
  • Odpowiedz