Wpis z mikrobloga

@Dejwor: Nooo normalnie, ale strasznie wolno szło... Bierzesz w drzewku w atlasie tam na górze po lewej 4 nodki cmentarne, tam co daje 50% szans że pack leader będzie rare, i na dole po lewej tego co daje +1 do modów w allflame. A potem już zostaje liczyć na farta. Rolujesz mapki t16 żeby miały 80 czy tam 85 quanta, nie pamiętam, sprawdź, i je rzucasz po kolei do device i
  • Odpowiedz
@Dejwor: Dobra ty o innym mówisz xD Myślałem że o tym, bo ja z tym miałem problem.

A ten co ty mówisz to prosty przecież. Masz po prostu używać allflame lvl81+ na mobkach na rare mapach t14+.
  • Odpowiedz
@Dejwor:
Odpalasz rare mapę T14+, pojawia się lista paczek, używasz na każdej allflame lvl 81+, robisz mapkę, zabijasz bossa na mapce, bum, doliczone do postępu. Jak użyłeś allflame lvl 81+ na pięciu różnych paczkach przy odpalaniu mapy, to po skończeniu mapy doliczy ci 5 do postępu czelendza. Innymi słowy, robisz DOKŁADNIE to, co jest napisane w opisie czelendża:

Complete Tier 14 or higher Rare Maps with 100 Allflame Embers of monster
  • Odpowiedz
@PiersKurczaka: zrobilem mape tak jak napisałeś i tak to nie działa, to działą tak że dajesz allflame gdy liczba mobów jest 100+, teraz dałem allflame nie patrząc na liczbe i nic mi to nie dało
  • Odpowiedz
@Dejwor: skąd ty bierzesz te "gdy liczba mobów jest 100+"? Nic takiego nie ma w tym czelendżu. Robiłem tak jak napisałem i normalnie wchodziło.

Wsadzasz do map device mapę t14 lub wyżej i aktywujesz.
Przeciągasz z eq/stasha allflame o poziomie co najmniej 81 na paczki potworów pokazane w okienku.
Odpalasz mapę.
Zabijasz bossa mapy, żeby zaliczyć mapę.
Mapa zaliczona, dostajesz progress do czelendża: każdy allflame użyty przed odpaleniem mapy to +1
  • Odpowiedz
@Dejwor: A mapa była rare i co najmniej tier 14? Musi być żółta (rare) i musi być tier 14 lub większy.

Jeśli dalej nie działa, to nie wiem, pisz do supportu że masz buga, bo musi działać tak, jak napisałem.

Jeszcze możesz sprawdzić czy mapa jest "naturalnie" tierem 14 czy nie. Bo tam jak wsadzasz watchstony w atlas, to tiery map rosną, nie? Np. cemetery to jakaś biała mapka normalnie, ale
  • Odpowiedz
@PiersKurczaka: zrobiłem test, odpaliłem mapy które nomilanie są t14 (9-18 8-21 8-11 7-22 6-11 8-19 ZALICZYŁO 11-16 13-20 8-13 5-9 11-18 ZALICZYŁO) ilosc mobow przed wlozeniem allfalem, jeden mial ze 100 a drugi mniej niz 100 i zalioczylo - ZROBIŁEM STRANDA KTÓRE NIE JEST t14 i nie zaliczyło
  • Odpowiedz