Wpis z mikrobloga

Zaraz się wyleje na mnie hejt ale choooy. Siedzę już 6 rok na emigracji. 1 rok de 5 lat swiss. Jak wiadomo wyjechałem żeby zarobić na kwadrat. I wiecie co? Mam gotóweczka na 3 pokoje we Wrocławiu ale #!$%@? ten batustan. Ciagle to samo ruchanie nas na potęgę i tematy zastępcze typu aborcja albo murzyny z pontonu. Nie powiem ciągnie wilka do lasu ale dzisiaj sobie przejrzałem zarobki dla ludzi z moim wykształceniem no i szału nie ma przy obecnych kosztach życia odliczają ze mieszkanie mam swoje. Pieniążki pracują w akacjach i na obligacjach i niech sobie dalej tam leżą. Czas mnie zweryfikuje czy dobrze zrobiłem. Tęsknie za rodzina i znajomymi bardzo ale nie na tyle żeby byc popychadłem we własnym kraju. #nieruchomosci #polityka #przemyslenia #emigracja #polskagurom
  • 10
  • Odpowiedz
@beatboxer_z_tworek: Jak ci dobrze to siedź, nie ma obowiązku życia w Polsce. Ja wróciłem tylko dlatego, że nie znosiłem tego uczucia obcości i troglodytów skarżących się że zabieram im pracę czy automatycznej pogardy dla robotnika z Europy Wschodniej. Pod względem finansowym czy cywilizacyjnym nie ma absolutnie żadnego powodu żeby żyć w Polsce, niestety urodziłem się native-speakerem języka polskiego i nigdzie indziej już nie będę pełnoprawnym obywatelem.
  • Odpowiedz